Запорізькі рятувальники долучились до толоки у Всеукраїнський день довкілля

clock
20.04.2024 14:55

20 квітня у День довкілля відбувся всеукраїнський марш прибирання, організаторами якого виступив Благодійний фонд «UAnimals». Так, на одній з локацій маршу пройшла толока з прибирання південно-західної частини Національного заповідника «Хортиця».

Співробітники ДСНС долучилися до заходу та провели інструктаж для учасників толоки. Рятувальники продемонстрували на 3D-макетах види боєприпасів і розповіли про загрози, які вони несуть. Фахівці наголосили на алгоритмі дій у разі виявлення підозрілих знахідок схожих на вибухонебезпечні предмети, зокрема на заборону торкатися, пересувати чи нагрівати їх; закликали інформувати Службу порятунку, довіривши ідентифікацію, вилучення і знищення підозрілих знахідок відповідним фахівцям.

Після інформаційно-роз’яснювальної роботи рятувальники спільно із волонтерами та соціально відповідальними громадянами розпочали прибирання заповідної зони. Головна мета такої ініціативи - створити безпечний простір, аби подбати про довкілля і тварин, які є частиною нашої екосистеми.

Загалом спільними зусиллями вдалось зібрати та вивезти близько 12 куб. м сміття.

Схожі матеріали