Тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту персоналу ДСНС України перевірив умови несення служби у прифронтових підрозділах

clock
25.02.2024 09:48

Метою візиту у Запорізьку область стало обговорення з керівництвом Головного управління ДСНС оптимізації роботи ГУ та підпорядкованих підрозділів в умовах військового стану, несення служби в прифронтових містах. 

Т.в.о  директора Департаменту персоналу ДСНС України Олексій Мігрін спільно із керівництвом ГУ ДСНС області відвідав пожежно-рятувальні підрозділи поблизу лінії бойового зіткнення у Запорізькій області. 

Під час зустрічей із особовим складом Олексій Мігрін особливу увагу приділив безпековій складовій, умовам несення служби і виконання завдань за призначенням повʼязаних з ліквідацією пожеж, наслідків обстрілів та інших надзвичайних подій, які можуть виникати у підрозділах на прифронтових територіях. Також вивчив питання забезпечення засобами індивідуального захисту рятувальників та матеріально-технічного оснащення. Крім того, поцікавився актуальними соціальними питаннями для співробітників.

На підсумковій нараді учасники вшанували пам'ять співробітників, які загинули під час повномасштабної війни, виконуючи завдання за призначенням. 

Олексій Мігрін відзначив боєздатність Запорізького гарнізону - одного з найбільших в Україні, подякував особовому складу за професійне несення служби у найтяжчих умовах сьогодення.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Схожі матеріали