Контраст
Шрифт

Рятувальники завітали на презентацію казки Олени Шевчук «Пес Патрон» у бібліотеці «Юний читач» у Запоріжжі

clock
29.09.2022 11:37

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у Запоріжжі в бібліотеці «Юний читач» відбулася презентація казки «Пес Патрон». Написала твір дитяча письменниця, журналістка і волонтерка  Олена Шевчук. 

На презентацію, аби послухати казку і поспілкуватися з авторкою завітали і запорізькі рятувальники. 

Олена Шевчук прочитала казку про відважного пса Патрона, який допомагає рятувальникам ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів та розміновувати території від вибухонебезпечних предметів аби убезпечити українців від смертельної загрози. Дитяча казка безсумнівно завоювала увагу дітлахів. 

Після презентації казки, журналістка-переселенка, що працює під псевдонімом Ольга Південна прочитала авторській вірш «На долоні мотанка», у якому поетеса згадує про юного митця Максима Бровченка. До речі, зараз у бібліотеці «Юний читач» якраз проходить виставка картин цього талановитого хлопчика, який допомагає нашим захисникам під час війни. Вірш за посиланням: https://zp.dsns.gov.ua/uk/news/ostanni-novini/zurnalistka-pereselenka-prisvyatila-avtoskii-virs-yunomu-mitcyu-maksimu-brovcenku

На подвір’ї закладу на юних запорізьких читачів чекав спеціальний пожежний марафон, аби в ігровій формі закріпити знання з основ безпеки життєдіяльності. Рятувальники подарували дітлахам ігри і розмальовки на тему мінної безпеки, які розробила організація UNICEF.

Наприкінці ігрової програми на дітей чекала спеціальна рятувальна руханка від фахівців ДСНС, тож захід завершився динамічними танцями і чудовим настроєм.

xDIpm4Y3mZk7EByScS4cNzvprQKUPUPzT9yKwmmt.jpg

bRlJReHZaV1iSvRmWA51V1LTxgc3duzlbWA8ef8N.jpg

cvgGn6Xt6G0HrUKTioD4sivTlk9Ff3QpJSKQ61FJ.jpg

iALdVpLc4NpmocDvnDzruUT3uCxuuvwJ0YAZBNvl.jpg

3NVAlLI1FO8qAoY3QTRBPepj4tSHakCPUEyQMU5V.jpg

VH5aeUG5FZx0kWGVgr9MjH6YJ02PxH1l6UNQohgF.jpg

mmGFeB8NKaKm0EcBjFRoHjSFD0F9BZIoGylU284R.jpg

AadQ1W71KzLaXFiUEVQ76Yys7Jyp2nAAHgdmBSTY.jpg

a7t2uMBJKHiDzJ5lWuaLBYro71bWEiLwJ10X4ANA.jpg

Схожі матеріали