Контраст
Шрифт

Рятувальники завітали до собаки на прізвисько Рой, якого витягли з-під завалів після ворожих обстрілів у Запоріжжі

clock
28.09.2022 18:13

Тиждень тому співробітники ДСНС врятували німецьку вівчарку з-під завалів в одному із готелів, який зруйнувала рашистська ракета. Завдяки оперативності і злагодженості дій рятувальників, представників Товариства Червоного Хреста та лікарів ветклініки чотирилапого вдалося вчасно транспортувати і надати йому невідкладну допомогу. Однак, Рой, через численні уламкові пошкодження і переломи, був у важкому стані та потребував складної і доровартісної операції. Тому, надзвичайники спільно з лікарями ветеринарного центру відкрили збір коштів на лікування пса і менше ніж за 12 годин зібрали необхідну суму. 

Днями Роя прооперували. 

Зараз собака перебуває на післяопераційній реабілітації у ветзакладі та набирається сил для нових прогулянок зі своїм господарем. 

Cьогодні до Роя завітали фахівці ДСНС та волонтери. Завдячуючи громадській організації «Запорізька зоозахисна ліга» чотирилапому передали спеціальний корм, який потрібен собакам у післяопераційний період. 

«На теперішній час Рой перебуває на реабілітації у нашому закладі. Дякуючи фахівцям Служби порятунку та небайдужим громадянам нам вдалося зібрати необхідну суму для придбання пластини, яку ми поставили в лапу собаці. Також, ці кошти пішли на медикаменти та інші потреби, які необхідні у післяопераційний період. Зараз стан Роя стабільний і його життю нічого не загрожує», – зауважив директор закладу Дмитро Мисак.

Для рятувальників кожне життя – важливе, тому ми дякуємо усім хто долучився до порятунку пса.

             

eBHnJe8CbQAkhCGzVq703M5pgYjGvCRU4WXokvT6.jpg

L7XPrFXcCBK7K4Gr2B6S8e9wiKqU0KCg1f0DgGMi.jpg

rLhSSJQgxiMDh2NqtcGYvtCffK5O8aCrWF1as7xy.jpg

o7v0L5xgHKGQ3FP9BT8WJtogEFdAZLorl37kEEsT.jpg

cVvgidqAQsIpyZynXZ3G3pCkbV1Mcm80YFPRMA9m.jpg

gyw4mAGpksQl6mwNd3uAB8xvi7BIyAObgeYpLDT9.jpg

Схожі матеріали