Контраст
Шрифт

Рятувальники продовжують проводити уроки безпеки з школярами в онлайн режимі

clock
12.02.2024 15:15

12 лютого фахівці Мелітопольського районного управління в рамках спільної онлайн конференції провели для учнів навчальних закладів Мелітопольщини урок безпеки життєдіяльності в онлайн режимі. 

В ході заняття рятувальники нагадали школярам правила пожежної безпеки,  дії в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, обговорили порядок дій при отриманні сигналу «Повітряна тривога», пригадали номери екстрених служб та в яких ситуаціях до них телефонувати.

Учням пояснили, в яких випадках вогонь може бути людині другом, а в яких ворогом, а також нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті та як слід діяти, якщо вогонь все ж охопив приміщення.

За допомогою наочної агітації та відеороликів надзвичайники ознайомили дітей з порядком дій в разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів, та наголосили наголосили на дотриманні трьох правил: не наближатись, не торкатись, відійти якомога далі та повідомити про знахідку Службу порятунку за номером «101». 

Також слухачів закликали дотримуватись заходів безпеки перебуваючи в темний час доби на вулиці. Радили прикріпити на одяг світловідбиваючі смужки, флікери або вмикати ліхтарик, щоб водії могли завчасно побачити пішоходів. Не забули нагадати й про заборону виходу на кригу, в разі її утворення на водоймах.

По завершенню онлайн-уроку фахівець ДСНС закликав школярів берегти себе, а в разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації не панікувати, а одразу телефонувати до Служби порятунку «101».

photo-2024-02-09-12-27-50-result.jpg

Схожі матеріали