Контраст
Шрифт

Керівництво МВС та ДСНС з робочою поїздкою відвідали запорізьких рятувальників

clock
18.08.2022 10:01

17 серпня з робочим візитом до Запоріжжя прибув Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський та Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук. У рамках поїздки відбулася низка запланованих заходів за участю керівництва.

Так, найперше очільник Служби порятунку завітав до Головного управління ДСНС України у Запорізькій області та відзначив відомчими нагородами рятувальників Запорізької, Донецької та Дніпропетровської областей за віддану службу в ім’я українського народу. У ході заходу він представив колективу Головного управління першого заступника Владислава Гусинського.

Після цього міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, Голова ДСНС Сергій Крук та інші високопосадовці відвідали практичні відпрацювання заходів щодо реагування на надзвичайні ситуації у разі радіаційної аварії на Запорізькій атомній електростанції, які провели рятувальники у взаємодії із органами місцевої влади.

Зокрема, на першій локації - надзвичайники організували пункт спеціальної обробки населення, яке виходитиме із зони радіаційного забруднення, що пов’язане з можливою аварією на атомній електростанції. На майданчику встановили спеціальні кабінки для індивідуальної санітарної обробки фахівців, які виходили із зони радіаційного забруднення  у спецзахисті, створено можливості для проведення дезактивації автомобільної та спеціальної техніки пожежно-рятувальних підрозділів.

На наступній локації рятувальники продемонстрували роботу спеціальної машини радіаційної та хімічної розвідки важкого типу, яка здійснює цілодобовий моніторинг стану радіаційного і хімічного забруднення у Запоріжжі. 
 
Також у ході практичних тренувань рятувальники розгорнули консультаційний пункт з інформування населення про дії у разі надзвичайних ситуацій, показали роботу центру реєстрації, надання медичної і психологічної допомоги тимчасово переміщеним особам.

Як зазначив Денис Монастирський, МВС спільно з ДСНС і Міністерством розвитку громад та територій України обговорює різні сценарії, в тому числі й евакуацію населення навколишніх населених пунктів. Він наголосив, що кожен ядерний об'єкт має чіткий, жорсткий план дій при виникненні надзвичайної ситуації.

Також у рамках робочого візиту Міністр внутрішніх справ України нагородив працівників системи МВС. Він вручив відомчі нагрудні знаки «За відвагу в службі» та «За відзнаку в службі» десятьом рятувальникам з Оріхова, Степногірська, Полог, Комишувахи та Запоріжжя.
Денис Монастирський подякував усім службам за мужність, сміливість, професійну і самовіддану роботу у нелегкий час для держави.

ФОТОАЛЬБОМ

 

XEHzQk8sRz3jGDLWl5jNZuKjuhwkTCX8V0lRxENC.jpg

LE4l7SH3wtEqfI1eitLSWSdXx073TFNFDqlOZX0d.jpg

Схожі матеріали