Контраст
Шрифт

Оперативне реагування за добу на події, які не пов’язані з воєнними діями 

clock
22.09.2022 08:57

Впродовж доби рятувальники здійснили оперативне реагування на події, які не пов’язані з воєнними діями на території області, а саме 5 виїздів, у тому числі ліквідували 2 пожежі.

21 вересня о 22:10 до Служби порятунку»101» надійшло повідомлення про пожежу на просп. Соборному Дніпровського району м. Запоріжжя. Прибувши на місце виклику, рятувальники встановили, що горить легковий автомобіль «Volkswagen» на загальній площі 10 кв. м. Менш ніж за півгодини вогнеборці ліквідували пожежу. Жертв та постраждалих немає. Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування. Від ГУ ДСНС залучалося 12 рятувальників та 2 одиниці техніки.

21 вересня о 10:40 до Служби порятунку»101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Набережній в с. Приморське Василівського району. Прибувши на місце виклику, рятувальники встановили, що горить житловий будинок на загальній площі 100 кв. м. Співробітники ДСНС оперативно ліквідували пожежу. Внаслідок події  травмувалася 20-річна жінка, яку госпіталізували медики. Від ГУ ДСНС залучалося 9 рятувальників та 2 одиниці техніки.

Загалом на ліквідацію наслідків подій від ГУ ДСНС залучалося 42 рятувальники та 8 одиниць техніки. 

Підрозділи #ДСНС продовжують виконувати завдання за призначенням, покладені на них державою.

2AVtcMEkmzcxCikHFpJyxR8STPmi7Euxj6qD2r6F.jpg

Схожі матеріали