Оперативне реагування за добу на події, які не пов’язані з воєнними діями

clock
26.01.2023 07:27

Впродовж доби рятувальники здійснили 8 виїздів, у тому числі ліквідували 6 пожеж.

25 січня о 07:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в Комунарському районі міста Запоріжжя. Прибувши на місце події, співробітники ДСНС з’ясували, що в житловому будинку в одній з кімнат горять домашні речі на загальній площі 40 кв. м. Вогнеборці оперативно ліквідували загоряння. Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах на стисненому повітрі. Внаслідок події загинула людина, особа якої встановлюється. Від ГУ ДСНС залучалося 10 рятувальників та 2 одиниці техніки. 

Того ж дня, о 17:41 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у смт Кушугум Запорізького району. Прибувши на місце події, співробітники ДСНС з’ясували, що горить гараж на загальній площі 40 кв. м. Причина пожежі встановлюються. Жертв та постраждалих немає. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування. Від ГУ ДСНС залучалося 10 рятувальників та 2 одиниці техніки. 

Згодом, о 19:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у селі Балабине Запорізького району. Прибувши на місце події, співробітники ДСНС з’ясували, що горить гараж та дах господарчої споруди на загальній площі 40 кв. м. Жертв та постраждалих внаслідок пожежі немає. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування. Від ГУ ДСНС залучалося 12 рятувальників та 2 одиниці техніки. 

Загалом за добу на ліквідацію наслідків усіх подій від ГУ ДСНС залучалося 67 рятувальників та 14 одиниць техніки.

Разом до перемоги!

Схожі матеріали