Контраст
Шрифт

Оперативне реагування за добу на події, які не пов’язані з воєнними діями

clock
07.12.2022 07:56

Впродовж доби рятувальники здійснили оперативне реагування на події, які не пов’язані з воєнними діями на території області, а саме 16 виїздів, у тому числі ліквідували 8 пожеж.

6 грудня о 05:54 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в Вознесенівському районі Запоріжжя. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить покинута будівля на загальній площі 70 кв. м. Через сильне задимлення співробітники ДСНС працювали в апаратах на стисненому повітрі. Вогнеборці оперативно ліквідували загоряння. Внаслідок події ніхто не постраждав. Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування Від ГУ ДСНС залучалося 10 рятувальників та 2 одиниці техніки. 

Пізніше, о 12:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в Олександрівському районі Запоріжжя. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що на території одного з комунальних підприємств міста горить дерев’яне перекриття в одному з кабінетів на загальній площі 30 кв. м. Вогнеборці оперативно ліквідували загоряння. Жертв та постраждалих внаслідок події немає. Персонал підприємства самостійно покинув будівлю до прибуття підрозділів ДСНС. Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування. Від ГУ ДСНС залучалося 23 рятувальника та 6 одиниць техніки.

Того ж дня, о 14:01 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння в одному з населених пунктів Запорізького району. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить господарча сподруда на площі 25 кв. м. Вогнеборці оперативно ліквідували загоряння. Внаслідок події ніхто не постраждав. Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування Від ГУ ДСНС залучалося 10 рятувальників та 2 одиниці техніки. 

Загалом за добу на ліквідацію наслідків усіх подій від ГУ ДСНС залучалося 110 рятувальників та 30 одиниць техніки.