Контраст
Шрифт

Оперативна інформація про ліквідацію наслідків ворожих обстрілів

clock
22.09.2022 09:07

21 вересня піротехніки ДСНС виявили 1 протипіхотну міну, 1 касетний елемент, 2 реактивних снаряда,  5 одиниць безпечних залишків від реактивних снарядів систем залпового вогню «Смерч» в населених пунктах Запорізького та Пологівського районів. Всі виявлені вибухонебезпечні предмети знищені відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

21 вересня в одному з районів м. Запоріжжя внаслідок ворожих обстрілів відбулося загоряння будівлі складу відкритого типу на площі близько 20 кв. м. Співробітники ДСНС оперативно ліквідували пожежу. Жертв та постраждалих на місці події немає. 

В одному із селищ Пологівського району внаслідок ворожого обстрілу відбулося руйнування житлового будинку. Рятувальники надали допомогу в розборі завалів, вилучивши з-під зруйнованих конструкцій тіло власниці будинку.

Впродовж доби для надання допомоги населенню у вирішенні побутових потреб співробітники ДСНС здійснили підвіз 10 тонн технічної води у м. Гуляйполе Пологівського району.

Всього від ГУ ДСНС для ліквідації наслідків ворожих обстрілів, гуманітарного розмінування та надання допомоги населенню залучалося 103 рятувальника та 27 одиниць техніки.

Підрозділи ДСНС перебувають в підвищеній готовності і на територіях, де тривають бої, після закінчення артобстрілів залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій.

Разом до перемоги!

nfNQxYCSuPGx2qJseMGbVDrybUu748EAX76Ut8oC.jpg

Схожі матеріали