Оперативна інформація про ліквідацію наслідків ворожих обстрілів

clock
12.08.2022 06:20

11 серпня піротехніки ДСНС виявили 4 касетні боєприпаси та 2 одиниці безпечних залишків від реактивного снаряду «Град» в населених пунктах Запорізького та Пологівського районах. Всі виявлені вибухонебезпечні предмети знищені відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки. 

11 серпня внаслідок російської ворожої агресії виникла пожежа на відкритій території у м. Енергодар Василівського району. Рятувальники ліквідували загоряння на загальній площі 2,5 га.

У Запорізькому районі в с. Трудове внаслідок ракетного обстрілу  пошкоджено 6 приватних житлових будинків. Внаслідок події постраждали  2 особи, яких доправили до лікарні. 

Під час проведення робіт по розбору завалів загиблих і постраждалих рятувальники ДСНС не виявили.

Впродовж доби для надання допомоги населенню у вирішенні побутових потреб співробітники ДСНС здійснили підвіз 10 тонн технічної води у м. Гуляйполе Пологівського району.

Всього від ГУ ДСНС для ліквідації наслідків ворожих обстрілів, гуманітарного розмінування та надання допомоги населенню залучалося 45 рятувальників та 12 одиниць техніки.

Підрозділи ДСНС перебувають в підвищеній готовності і на територіях, де тривають бої, після закінчення артобстрілів залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій.

Разом до перемоги!

 

 

Схожі матеріали