Оперативна інформація про ліквідацію наслідків ворожих обстрілів

clock
09.07.2023 06:53

8 липня сапери ДСНС вилучили 1 залишок від ракети зенітно-ракетного комплексу «ОСА», який виявили в одному із населених пунктів Запорізького району. Зазначений вибухонебезпечний предмет знищений відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

Впродовж доби внаслідок ворожих обстрілів виникло 4 пожежі у Пологівському районі. Вогнеборці ліквідували загорання двох житлових будинків та господарчих споруд на загальній площі 120 кв.м, а також сухої трави і сміття на відкритій території на площі 1,6 га. 

Для забезпечення побутових потреб населення співробітники ДСНС здійснили підвіз 15 тонн технічної води в місто Оріхів Пологівського району та село Приморське Василівського району. 

Всього від ГУ ДСНС для проведення гуманітарного розмінування, ліквідації пожеж і надання допомоги залучалося 38 рятувальників та 9 одиниць техніки.

Підрозділи ДСНС перебувають в підвищеній готовності і на територіях, де тривають бої, після закінчення артобстрілів залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій.

Схожі матеріали