Головнасуб’єктами господарювання, у власності (володінні) користуванні яких перебувають готелі
 Версія для друку

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 27.01.2021
№ 2768/1/1-21 стосовно здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктів господарювання, у власності (володінні) користуванні яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області проведено наступну роботу.

 

Проведення позапланових перевірок розпочалося 2 лютого та триватиме протягом лютого - квітня 2021 року. Перевіркам підлягає 142 суб’єкти господарювання у власності (володінні) користуванні яких перебуває 148 об’єктів, а саме: 100 готелів, 9 хостелів та 39 будинків з перебуванням людей похилого віку та інвалідів.

Станом на 25 лютого 2021 року відповідно до план-графіку здійснено перевірки 56 об’єктів, з них: 27 готель, 1 хостел та 28 будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

 Складено 26 актів неможливості здійснення позапланових заходів

За результатами перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто 74 керівника об’єктів та відповідальних посадових осіб. Головним управлінням ведеться робота щодо підготовки адміністративних позовів про застосування заходів реагування у вигляді повного зупинення експлуатації перевірених об’єктів.

Більш детальну інформацію за результатами перевірок можна знайти за посиланням: inspections.gov.ua

 

План-графік проведення позапланових перевірок державного нагляду

    Твіт