Головнасуб’єктами господарювання, у власності (володінні) користуванні яких перебувають готелі
 Версія для друку
На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 27.01.2021
№ 2768/1/1-21 стосовно здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктів господарювання, у власності (володінні) користуванні яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області проведено наступну роботу.
Проведення позапланових перевірок розпочалося 2 лютого та закінчились 23 квітня 2021 року. Перевіркам підлягає 147 суб’єкти господарювання у власності (володінні) користуванні яких перебуває 158 об’єктів, а саме: 102 готелів, 9 хостелів та 47 будинків з перебуванням людей похилого віку та інвалідів.
Станом на 23 квітня  2021 року відповідно до план-графіку здійснено перевірки 110 об’єктів, з них: 63 готелів, 3 хостел та 44 будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.
За результатами перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто 136 керівника об’єктів та відповідальних посадових осіб. Головним управлінням ведеться робота щодо підготовки адміністративних позовів про застосування заходів реагування у вигляді повного зупинення експлуатації перевірених об’єктів.
Складено 59 актів неможливості здійснення позапланових заходів
Більш детальну інформацію за результатами перевірок можна знайти за посиланнямinspections.gov.ua
 
План-графік проведення позапланових перевірок державного нагляду
    Твіт