ГоловнаПро ГУ ДСНССтруктураСтруктура апарату ГУ ДСНС України у Запорізькій областіВідділ психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи
 Версія для друку

Надання допомоги керівникам підпорядкованих підрозділів Головного управління щодо зміцнення дисципліни й законності  шляхом створення ефективної системи забезпечення психологічної та психофізіологічної надійності особового складу.

Проведення психопрофілактичної роботи, спрямованої на зміцнення й відновлення соціально – психологічного благополуччя та здоров’я співробітників Головного управління, попередження виникнення соціально-психологічної та особистісної дезадаптації.

Здійснення організаційних і методичних заходів щодо посилення впливу психологічного забезпечення на досягнення позитивних результатів службової діяльності Головного управління та підпорядкованих підрозділів шляхом застосування комплексу форм і методів психологічних знань у вирішенні завдань профілактики протипожежного стану та забезпечення громадської безпеки.

Удосконалення організації роботи з підвищення престижу професії співробітника ДСНС України серед населення.

Психологічне супроводження діяльності інженерно-інспекторського складу Головного управління при застосуванні адміністративної практики.

Виявлення за допомогою психологічних та соціологічних методів чинників, що сприяють виникненню соціально-психологічних проблем у службовій діяльності співробітників підпорядкованих підрозділів Головного управління.

Оцінка ефективності заходів психологічного забезпечення службової діяльності співробітників Головного управління .   

Психологічний аналіз причин та умов психологічного і фізичного травматизму, загибелі співробітників під час виконання службових обов’язків та підготовка  методичних рекомендацій щодо їх попередження.

Участь у фундаментальних та прикладних наукових дослідженнях з проблем психологічного забезпечення службової діяльності.

Психолого – педагогічне супроводження навчально – виховного процесу у відомчих навчальних закладах ДСНС України та учбових підрозділах початкової підготовки співробітників Головного управління.

Дотримання вимог законодавства при обробці персональних даних.

Начальник відділу полковник служби цивільного захисту

Бородавко Ілля Васильович

Тел.787-94-97

    Твіт