ГоловнаІнформація про організацію позапланових перевірок торговельних підприємств, культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів, дошкільних та загально-освітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров'я із стаціонарним лікуваннямПро проведення позапланових перевірок суб'єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність в готелях, кемпінгах, хостелах, санаторіях, закладах відпочинку і оздоровлення населення
 Версія для друку

В ніч на 2 жовтня 2017 року у хостелі в Олександрівському районі м. Запоріжжя виникла пожежа, внаслідок якої  загинуло 5 людей.

Аналогічна пожежа  сталася в ніч на 17 серпня 2019 року у готелі «Токіо-Стар» в м.Одеса, внаслідок якої  загинуло 9 людей (з яких одна дитина), та ще семеро осіб перебувають у лікарні.

Внаслідок чого Прем’єр-міністром України від 17.08.2019 р. № 27938/0/1-19, доручено Державній службі України з надзвичайних ситуацій невідкладно організувати та здійснити у серпні - грудні 2019 року позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях відпочинку людей, передусім у готелях та закладах відпочинку і оздоровлення.

    Твіт