ГоловнаБізнесуПозапланові перевірки суб’єктів господарювання,закладів, установ, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
 Версія для друку

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11.03.2021 року № 10033/1/1-21 стосовно здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктів господарювання,закладів, установ, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області проведено наступну роботу.

Проведення позапланових перевірок розпочалося 17 березня та триватиме протягом березня - травня 2021 року. Перевіркам підлягає 360 суб’єктів господарювання у власності (володінні) користуванні яких перебуває 775 об’єкти, з яких: 2 об’єкти виробництва, 373 об’єктів зберігання пального та 400 об’єктів роздрібної та оптової торгівлі пальним.

Станом на 07 квітня 2021 року відповідно до план-графіку заплановано 185 перевірок та здійснено перевірки 141 об’єкту, з них: 1 об’єкт виробництва пального, 69 об’єктів зберігання пального, 71 об’єкт торгівлі пальним та складено акти неможливості здійснення позапланових заходів на 44 об’єктів.

 

За результатами перевірок на керівників об’єктів та відповідальних посадових осіб складено 110 адміністративних протоколи. Головним управлінням ведеться робота щодо підготовки адміністративних позовів про застосування заходів реагування у вигляді повного зупинення експлуатації перевірених об’єктів.

Більш детальну інформацію за результатами перевірок можна знайти за посиланнямinspections.gov.ua

 
    Твіт