ГоловнаБізнесуПозапланові перевірки суб’єктів господарювання,закладів, установ, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
 Версія для друку

              На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11.03.2021 року
№ 10033/1/1-21 стосовно здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктів господарювання,закладів, установ, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області проведено наступну роботу.

             Проведення позапланових перевірок розпочалося 17 березня. Відповідно до доручення заплановано на перевірку 775 об’єктів , з яких: 2 об’єкти виробництва, 373 об’єктів зберігання пального та 400 об’єктів роздрібної та оптової торгівлі пальним.      

Станом на 09 червня 2021 року здійснено заходи державного нагляду на 775 об’єктах з яких проведено перевірки 547 об’єктів: 1 об’єкт виробництва пального, 255 об’єкти зберігання пального, 291 об’єкт торгівлі пальним. На 228 об’єктів складено акти неможливості здійснення позапланових заходів (об’єкти не здійснюють діяльність, демонтовано або відсутні уповноважені особи)

За результатами перевірок на керівників об’єктів та відповідальних посадових осіб складено 408 адміністративних протоколів, на даний час триває робота щодо притягнення керівників об’єктів та відповідальних посадових осіб до адміністративної відповідальності.

 Більш детальну інформацію за результатами перевірок можна знайти за посиланнямinspections.gov.ua

 
    Твіт