ГоловнаБізнесуПлатні послугиПослуги
 Версія для друку

Хіміко-радіологічна лабораторія групи радіаційного та хімічного захисту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Запорізької області:

 

Надає послуги з:

Проведення дозиметричного контролю:

Вимірювання концентрацій небезпечних речовин в повітрі:

Перевірка фільтруючих засобів індивідуального захисту органів дихання:

Перевірка стану фільтрів-поглиначів в захисних спорудах цивільного захисту:

 

За результатами проведених випробувань замовнику надаються лабораторно експертний висновок випробувань з усіма показниками згідно нормативних документів.

 

Групи радіаційного та хімічного захисту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Запорізької області:

 

Проводить перезатарювання небезпечних відходів:

(відходи виробництва, включно з відходами пестицидів та гербіцидів, які не відповідають стандартам, мають прострочений термін придатності чи непридатні для використання за призначення).

 

Проводять заходи з дезінсекції та дезінфекції:

 

- Дезінфекція - це комплекс заходів, спрямований на знищення збудників інфекційних захворювань і руйнування токсинів на об'єктах зовнішнього середовища для запобігання потрапляння їх на шкіру і слизову.

 

- Дезінсекція - один з видів знезараження, що представляє собою знищення членистоногих (комах і кліщів), здатних переносити трансмісивні інфекції, шкодити запасам продовольства і рослинам за допомогою спеціальних хімічних засобів.

 

Для отримання повної інформації та роз’яснень звертатися за адресою: 69035, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вул. Заводська, будинок 1А, 

 

Телефони: (094) 920-89-32

 

    Твіт