ГоловнаОстанні новини16 Грудня, 2016р.
 Версія для друку

Рятувальники взяли участь в засіданні обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Опубліковано: 16.12.2016, 13:17

16 грудня відбулось Засідання обласної ради з питань безпечної життєдіяльності нанесення під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігоря Мещана, на якому розглянули питання щодо забезпечення пожежної безпеки під час підготовки та проведення Новорічних та Різдвяних свят.

На території Запорізької області понад 800 закладів культури, освіти, охорони здоров’я, площ та майданів які будуть задіяні під час святкування новорічних та різдвяних свят. Тому представник ГУ ДСНС України у Запорізькій області т.в.о. начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям підполковник служби цивільного захисту Євген Водоп’янов рекомендував керівникам органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, закладів культури, освіти, охорони здоров’я вже зараз розпочати роботу для покращення стану пожежної, техногенної безпеки місць проведення новорічних та різдвяних свят та забезпечення належного організаційного рівня проведення Дня Святого Миколая.

Особливу увагу він наголосив на організації проведення інструктажів щодо дотримання вимог пожежної безпеки з керівниками та обслуговуючим персоналом об’єктів, які будуть задіяні під час новорічних і різдвяних свят.

Євген Водоп’янов нагадав керівникам об’єктів, які будуть задіяні під час святкування Новорічних та Різдвяних свят здійснити перевірки зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання об'єктів, провести технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння та прийняти відповідні заходи щодо усунення виявлених недоліків у найкоротший термін.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області нагадує, що на території м. Запоріжжя в період проведення АТО використання феєрверків та піротехнічних виробів заборонено.

IMG_3888.JPGIMG_3897.JPG


   
Останні новини
15 Серпня16:00 м. Енергодар: інформаційно-роз`яснювальна робота серед співробітників ДТЕК Запорізької ТЕС
15 Серпня15:19 м. Енергодар: екскурсія для вихованців літньої школи Малої академії наук
15 Серпня13:05 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
14 Серпня14:15 м. Енергодар: рятувальники завітали до дошкільнят
14 Серпня14:06 Рятувальники завітали до освітнього табору «Вогник» з лекцією про небезпеку ВНП
14 Серпня12:53 м. Мелітополь: рятувальники провели профілактичний рейд щодо заборони купання у необладнаних місцях
14 Серпня10:48 Рятувальники і волонтери дбають про безпеку на воді
13 Серпня13:47 Рятувальники привітали команду «Запорізька Січ» з впевненою перемогою на Всеукраїнських змаганнях "Школа безпеки"
9 Серпня16:00 Рятувальники провели широкомасштабну роз’яснювальну роботу під час Всеукраїнського фестивалю «З країни в Україну»
9 Серпня10:04 В ДСНС обговорили питання удосконалення нормативно-правової бази щодо утворення Центрів безпеки громадян в об'єднаних територіальних громадах
8 Серпня15:42 Лекція про небезпеку ВНП для учасників освітнього табору «Вогник» (ВІДЕО)
7 Серпня12:28 Особовий склад Головного управління висловлює щирі співчуття у зв’язку із передчасною смертю підполковника служби ЦЗ Вадима Потапенка
5 Серпня17:48 Запорізька область: рятувальники взяли участь у змаганнях "Кубок незламних"
5 Серпня17:11 Запорізькі рятувальники взяли участь у змаганнях на Кубок України з пожежно-прикладного спорту
5 Серпня16:27 Веселівський район: до рятувальників з робочим візитом завітали поляки
Останні новини