ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС та співробітники поліції проводять просвітницькі заходи з дітьми на тему безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 14.09.2021, 11:49

Якісне проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів з громадянами на тему безпеки – запорука запобігання надзвичайним подіям. Екстрені служби проводять постійні бесіди, інструктажі, рейди, аби охопити якнайбільшу аудиторію слухачів і поінформувати населення про елементарні правила, які допоможуть убезпечити себе та оточення, та правильно діяти у разі виникнення тої чи іншої екстремальної ситуації. Одним із напрямків такої роботи є просвітницькі заходи з молодим поколінням: від вихованців дошкільних закладів освіти до студентів ВНЗ.

Про превентивну діяльність Управління патрульної поліції в Запорізькій області повідомила у ході пресконференції 14 вересня начальниця відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Запорізькій області Ірина Сергієнко. Так, працівники УПП провели заходи із профілактики травмування дітей, пов'язаного з екстремальними розвагами та нещасними випадками на воді. З початком літнього періоду інспектори активно впроваджували інформаційну кампанію на зазначену тему. Під час здійснення моніторингу місць відпочинку біля водоймищ, з метою запобігання нещасним випадкам і травмування дітей, які залишилися без нагляду дорослих, інспектори наголошували на дотриманні правил поведінки на воді та роздавали відповідні буклети. Особливу увагу фахівці приділяли акваторії річки Дніпро, пляжам не обладнаним для купання, таким як урвище «Вирва» та зона відпочинку «Хвиля».

1 вересня керівництвом управління було направлено екіпажі патрульної поліції для забезпечення безпеки дорожнього руху та здійснення контролю за дотриманням ПДР поблизу закладів освіти та місць скупчення дітей під час проведення святкових масових заходів з нагоди «Дня знань». Особовим складом УПП в Запорізькій області ДПП проводились роз'яснювальні бесіди з водіями транспортних засобів, які доставляють дітей до навчальних закладів, з питань безпечного перевезення пасажирів та дотримання правил паркування. Особлива увага батьків-водіїв зверталась на п.21Л1.6 ПДР: «Забороняється перевозити дітей, зріст яких менше 145 см, у транспортних засобах без використання дитячих утримуючих систем»

З метою дотримання правил дорожнього руху дітьми-велосипедистами та попередження дорожньо-транспортних пригод за їх участю, інспектори проводять акцію  «Засвітись на дорозі». Поліцейські спілкуються з маленькими велокерманичами щодо важливості дотримання правил безпечної поведінки на дорозі та вручають корисні подарунки: світлоповертальні браслети та ліхтарі білого і червоного кольорів. Також інспектори проводять профілактичні бесіди з неповнолітніми пішоходами. Метою таких заходів є підвищення культури поведінки на дорозі, адже багато хто з дітей нехтує елементарними правилами.

Всього за літній період відбулося 1299 ДТП, 172 - з травмованими, 233 - постраждалі особи. За участі дітей відбулося 41 ДТП, 34 ДТП з травмованими, 36 осіб потребували медичної допомоги. Всього за участю пішоходів в області сталося 107 ДТП, де 88 учасників травмувалися. «Хотілося б нагадати батькам про відповідальність за життя та здоров'я дітей. Контролюйте свою малечу, адже дорога помилок не пробачає» - підсумувала Ірина Сергієнко.

Також, у ході пресконференції рятувальники ДСНС та поліцейські нагадали про проведення інтерактивних уроків «День з поліцейським та рятівником» з 13 по 25 вересня у закладах загальної середньої освіти.

DSC00360_result.JPG DSC00369_result.JPGDSC00371_result.JPG DSC00373_result.JPG


   
Останні новини
16 Вересня16:32 У закладах загальної середньої освіти продовжуються інтерактивні уроки «День з поліцейським та рятівником»
16 Вересня16:11 В обласному управлінні лісового господарства відбулися заходи з нагоди професійного свята
16 Вересня08:15 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
15 Вересня16:26 У закладах загальної середньої освіти продовжуються інтерактивні уроки «День з поліцейським та рятівником»
15 Вересня14:56 У Запоріжжі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника
15 Вересня13:15 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
15 Вересня08:39 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
14 Вересня16:47 м.Запоріжжя: на екскурсію до рятувальників завітали школярі
14 Вересня15:58 Запорізька область: рятувальники спільно зі співробітниками поліції проводять інтерактивні уроки безпеки
14 Вересня15:05 Запорізькі рятувальники взяли участь в екологічному форумі «Еко Форум – 2021»
14 Вересня12:07 Про погодні умови на території Запорізької області восени 2021 року
14 Вересня11:50 Організація заходів оперативного реагування на надзвичайні події на території Національного заповідника «Хортиця»
14 Вересня11:49 Рятувальники ДСНС та співробітники поліції проводять просвітницькі заходи з дітьми на тему безпеки життєдіяльності
14 Вересня11:49 Підготовка до опалювального сезону
14 Вересня11:48 «З початку року в результаті оперативного реагування підрозділам ДСНС області вдалося врятувати 417 людей» - начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Олексій Пуга
Останні новини