ГоловнаОстанні новини2 Березня, 2021р.
 Версія для друку

Призерами Місячника безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області стали 118 учасників

Опубліковано: 02.03.2021, 13:30

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2020 року № 1316-р «Про затвердження плану основних  заходів цивільного захисту на 2020 рік», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року №444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» та спільного наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, ГУ ДСНС України у Запорізькій області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області від 18.08.2020 року № 322/нс-192/281 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти у 2020-2021 навчальному році», та з метою запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти та підлітки, закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення шкільного курсу «Основи здоров’я» та відпрацювання дій дітей у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, протягом листопада-грудня 2020 року проведено Місячник безпеки життєдіяльності в закладах освіти Запорізької області.

У рамках Місячника безпеки життєдіяльності проведено конкурс дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС – очима дітей» та «Обери життя»,  літературних творів, навчальних макетів для уроку з предмету «Основи здоров’я», мультимедійних презентацій, виробів з прикладного матеріалу на різну тематику, пов’язану з безпекою життєдіяльності учасників освітнього процесу.

Учасники конкурсу малювали, вишивали, клеїли, ліпили, фарбували, вирізали, проявляючи не тільки свої знання та уміння, але й креатив та оригінальність ідей.

         Протягом Місячника безпеки життєдіяльності в різних номінаціях творчих конкурсів брали участь учні (вихованці) закладів освіти з міст, районів та об’єднаних територіальних громад Запорізької області, а саме:        м. Запоріжжя, Енергодар, Мелітополь, Бердянськ; Веселівського, Василівського, Токмацького, Гуляйпільського, Михайлівського, Оріхівського, Великобілозерського, Приазовського, Приморського, Вільнянського, Новомиколаївського, Якимівського, Більмацького, Пологівського районів; Михайлівської селищної ради Михайлівського району, Широківської сільської ради Запорізького району, Веселівської селищної ради Веселівського району, Орлянської сільської ради Василівського району, Таврійської сільської ради Оріхівського району, Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

«На конкурс надійшло понад 1000 робіт у різних номінаціях, 200 з яких - за  мотивами мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу» соціального партнера ГК «Фокстрот». Всі конкурсні роботи відзначились високим рівнем майстерності, оригінальністю, виразністю форм. За результатами оцінювання робіт, журі звернуло увагу на такі недоліки: повторення прийомів виконання робіт, значна кількість надісланих робіт запозичені і Інтернет-ресурсів, а також виконання за участю педагогів (батьків). Дуже багато робіт,  які не до кінця оформлені, як прописувалося в умовах проведення Місячника безпеки життєдіяльності» - зазначив т.в.о. директора департаменту освіти і науки ЗОДА Віктор Захарчук у ході міжвідомчої пресконференції у Головному управлінні ДСНС.

Понад 200 літературних робіт було подано на тему: «Що я знаю про рятувальників?». Всі учасники дуже вдало розкрили тему складнощів професії. Для більшості робіт характерні: повне розкриття теми, художня образність, творча індивідуальність, гарне естетичне оформлення з використанням малюнків та графіки.   Найкращими та найбільш оригінальними роботами стали твори учасників із Запоріжжя,  Енергодару, Мелітополя, Бердянську, Веселівського, Василівського, Вільнянського, Пологівського, Михайлівського районів.

Усі учасники Місячника безпеки життєдіяльності, включаючи тих, чиї роботи не отримали призові місця будуть нагородженні Дипломами про участь у творчому конкурсі від ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Департаменту освіти і науки ЗОДА, ЗОО Добровільне пожежне товариство України, ЗОО Товариства Червоного Хреста України, ГК «Фокстрот».

IMG_0201.JPG IMG_0742.JPG


   
Останні новини
14 Квітня17:52 У Запорізькій області на території Крутоярівського лісництва відбулися масштабні навчання щодо ліквідації пожеж у природних екосистемах
14 Квітня14:08 Попередження про пориви вітру!
14 Квітня07:29 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
13 Квітня16:49 Запорізька область: фахівці ДСНС перевіряють об’єкти на предмет пожежної безпеки
13 Квітня13:09 Попередження про туман!
13 Квітня09:17 м. Оріхів: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в трудовому колективі
13 Квітня08:24 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
12 Квітня08:14 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
11 Квітня13:12 Попередження про пориви вітру!
11 Квітня10:10 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
9 Квітня12:37 Вільнянський район: рятувальники не припиняють перевіряти об’єкти району на предмет пожежної безпеки
9 Квітня09:17 Рятувальники нагадують громадянам про дотримання карантинних умов!
9 Квітня08:52 Закликаємо врятувати життя донечці дніпропетровського рятувальника Олексія Шевчика!
9 Квітня08:15 Вогнеборці нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
9 Квітня08:12 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
Останні новини