ГоловнаОстанні новини29 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Готовність до реагування на надзвичайні події пов’язані з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період

Опубліковано: 29.11.2019, 11:37

Для ліквідації наслідків несприятливих погодних умов, надзвичайних подій та аварій в осінньо-зимовий період в Запорізькій області Головним управлінням уточнено «План протидії загрозам і реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду на території Запорізької області».

Відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 12.01.2018 року в області затверджено План взаємодії обласної  державної адміністрації, Служби автомобільних доріг ДП  «Запорізький  облавтодор», ГУ Національної поліції в Запорізькій  області, ГУ ДСНС України у Запорізькій області, під час виконання спільних заходів із протидії загрозам ускладнення дорожнього руху у зимовий період на автомобільних дорогах загального користування державного, регіонального та місцевого значення.

Для ліквідації наслідків несприятливих погодних умов, надзвичайних подій і аварій в осінньо-зимовий період підрозділи Головного управління готові залучити до дій:

294 чоловік особового складу та 89 одиниць техніки (на чергуванні);

305 чоловік особового складу та 95 одиниці техніки (в резерві).

9 одиниць інженерної техніки

(БАТ – 1 од., автогрейдер – 1 од., бульдозер – 1 од., екскаватори –
2 од., автокрани – 4 од.);

5 одиниць техніки підвищеної прохідності, яка може використовуватися як тягачі;

4 одиниць техніки обладнаної снігоприбиральним устаткуванням.

В постійній готовності знаходиться 36 автомобілів підвищеної прохідності АЦ–40(131)137 на базі ЗІЛ–131 для забезпечення гасіння пожеж в несприятливих погодних умовах зимового періоду.

Для оперативного реагування на водних об’єктах в готовності 1 катер на повітряній подушці МАРС-700 та 2 плаваючих транспортера ПТС-М.

Для особового складу Головного управління, який буде залучений до розчистки снігових заметів на автошляхах області, підготовлено 5 пунктів обігріву на автомобільному шасі.

В якості резервного або аварійного джерела живлення готові до використання 8 електростанцій силових та 67 генераторів.

Враховуючи вище викладене, підрозділи Головного управління ДСНС України у Запорізькій області готові до дій за призначенням в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.  

За прогнозами Гідрометцентру зима буде теплою. «Зима прогнозується такою ж теплою як і в попередні 5 років. Температура на земній кулі поступово підвищується, а  останні п’ять років увійдуть в історію, як самі найтепліші за 100-річний період спостережень. При цьому, відмічається, що в Україні такі зміни відбуваються швидкими темпами, ніж на всій північній півкулі. Тому, маємо надію, що суворість зим буде тільки зменшуватися. За довгостроковим прогнозом у грудні середньомісячна температура буде близькою до норми , тобто 1 градус морозу» - повідомила заступниця начальника Запорізького Гідрометцентру Тетяна Сорокіна.

 IMG_0381.JPG  IMG_0471.JPG

 


   
Останні новини
28 Січня16:01 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
27 Січня16:57 На базі Головного управління ДСНС області відбувся семінар щодо стану проведення інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на території області
27 Січня16:01 Рятувальники перевірили та привели в готовність спеціальне обладнання для ліквідацій пожеж в екосистемах
27 Січня15:22 На базі Головного управління ДСНС області відбувся семінар щодо вдосконалення інформаційно-роз’яснювальної роботи
24 Січня16:10 Рятувальники взяли участь в антитерористичних навчаннях
24 Січня10:49 м. Енергодар: фахівці ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в трудових колективах
23 Січня17:29 м. Пологи: рятувальники нагадали громадянам правила поведінки на водоймах у зимовий період та під час снігових заметіль.
23 Січня14:28 Рятувальники Запорізької області пройшли перевірку знань з електробезпеки
23 Січня14:09 У Запорізькій області тривають перевірки стану пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей
22 Січня17:29 Запорізька облрада об’єднує зусилля всіх служб для підвищення рівня захисту та безпеки у місцях та на об’єктах з масовим перебуванням людей
22 Січня16:02 Рятувальники взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня соборності України.
22 Січня14:43 м. Енергодар: рятувальники роз’яснюють рибалкам як поводити себе на воді у зимовий період
22 Січня14:11 Увага! Попередження про пориви вітру в Запорізькій області
21 Січня09:32 Про можливість отримання довідки про доходи в електронному кабінеті (ВІДЕО)
20 Січня19:02 Оріхівський район: рятувальники провели інструктаж з директорами навчальних закладів
Останні новини