ГоловнаОстанні новини19 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

З нагоди Дня працівників Гідрометеорологічної служби рятувальники завітали з привітаннями до Запорізького обласного центру з гідрометеорології

Опубліковано: 19.11.2019, 13:43

В Україні національна гідрометеорологічна служба працює у складі Державної служби з надзвичайних ситуацій і включає в себе управління гідрометеорології, Український гідрометеорологічний центр, якому підпорядковані обласні центри з гідрометеорології, Державне підприємство «Український авіаметеорологічний центр», а також  Український науково-дослідний гідрометеорологічний інститут.

Колектив Запорізького обласного центру з гідрометеорології налічує понад 150 працівників – висококваліфікованих спеціалістів, справжніх фахівців своєї справи, на чолі з начальником Інною Черник та її заступником Тетяною Сорокіною.

Систематичні цілодобові метеорологічні спостереження на території Запорізької області проводяться на 8 метеорологічних станціях, шість з яких розташовані в містах Мелітополь, Бердянськ, Гуляйполе, в смт Пришиб Михайлівського району, в с. Семенівка Пологіського району та с. Ботієве Приазовського району.  В м. Запоріжжя метеорологічні спостереження проводяться на 2-х станціях: в аеропорту та в районі Дніпровської ГЕС.

На території нашої області розташовано 10 гідрологічних постів. Гідрологічні озерні спостереження проводяться на Дніпровському та Каховському водосховищах,  гідрологічні річкові – на річках Молочна, Обіточна, Конка, Лозоватка, Берда. 

На цих станціях та постах працюють одночасно і звичайні, і незвичайні люди. Звичайні  тому, що, як і всі, вони займаються побутовими справами, мають родини, виховують дітей, а незвичайні – бо володіють професією, яка об’єднує людей в усіх куточках нашої неосяжної планети Земля, вони, за будь-яких обставин, залишаються на посту для того, аби щохвилини відчувати «пульс погоди», що дасть змогу іншим запобігти та перемогти усілякі погодні негаразди.

19 листопада в Україні відзначається День працівників Гідрометеорологічної служби. Тому рятувальники завітали з привітаннями та подарунками до Запорізького обласного центру з гідрометеорології. Це свято працівників, на яких покладено нелегкий обов’язок: якомога точніше прогнозувати зміни погодних умов, за необхідності скласти штормові попередження про небезпечні та стихійні гідрометеорологічні явища. Значення кропіткої праці гідрологів, океанологів, агрометеорологів, метеорологів та синоптиків переоцінити важко. Рятувальники побажали метеорологам міцного здоров’я, творчої наснаги, невичерпної енергії, нових професійних досягнень у такій відповідальній та важливій справі.

IMG_4402.jpg IMG_4424.jpgIMG_4441.jpg


   
Останні новини
17 Січня13:21 Увага! Попередження про туман в Запорізькій області
17 Січня12:48 м. Енергодар: напередодні свята Водохреща рятувальники спільно з волонтерами нагадують громадянам правила поведінки на воді
16 Січня17:55 Вогнеборці Запорізького гарнізону отримали 2 нових пожежно-рятувальних автомобіля
16 Січня17:00 м. Пологи: напередодні свята Водохреща рятувальники нагадують громадянам правила поведінки на воді
16 Січня16:50 Оріхівський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил безпечної поведінки на водоймищах під час купання на Водохреща
16 Січня12:32 м. Мелітополь: рятувальники провели роз`яснювальну роботу в місцях з масовим перебуванням людей
15 Січня12:56 м. Бердянськ: напередодні свята Водохреща рятувальники нагадують громадянам правила поведінки на воді
15 Січня11:59 м. Запоріжжя: фахівці ДСНС продовжують позапланові перевірки у навчальних закладах
15 Січня10:51 Місця розташування додаткових постів підрозділів ГУ ДСНС на Водохреща 19 січня (ОНОВЛЕНО)
14 Січня16:05 Якимівський район: рятувальники стали призерами спартакіади «За здоровий спосіб життя -2019»
14 Січня15:07 Діти «Орієнтиру» засіяли рятувальникам на щастя та добро
13 Січня15:10 м. Енергодар: рятувальники провели інструктаж з пожежної безпеки
13 Січня15:05 м. Мелітополь: рятувальники провели евакуацію в торгівельному центрі
11 Січня15:10 Рятувальники під час перевірки дошкільного закладу провели евакуацію
11 Січня10:59 м. Мелітополь: рятувальники провели бесіди у трудовому колективом
Останні новини