ГоловнаОстанні новини19 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

З нагоди Дня працівників Гідрометеорологічної служби рятувальники завітали з привітаннями до Запорізького обласного центру з гідрометеорології

Опубліковано: 19.11.2019, 13:43

В Україні національна гідрометеорологічна служба працює у складі Державної служби з надзвичайних ситуацій і включає в себе управління гідрометеорології, Український гідрометеорологічний центр, якому підпорядковані обласні центри з гідрометеорології, Державне підприємство «Український авіаметеорологічний центр», а також  Український науково-дослідний гідрометеорологічний інститут.

Колектив Запорізького обласного центру з гідрометеорології налічує понад 150 працівників – висококваліфікованих спеціалістів, справжніх фахівців своєї справи, на чолі з начальником Інною Черник та її заступником Тетяною Сорокіною.

Систематичні цілодобові метеорологічні спостереження на території Запорізької області проводяться на 8 метеорологічних станціях, шість з яких розташовані в містах Мелітополь, Бердянськ, Гуляйполе, в смт Пришиб Михайлівського району, в с. Семенівка Пологіського району та с. Ботієве Приазовського району.  В м. Запоріжжя метеорологічні спостереження проводяться на 2-х станціях: в аеропорту та в районі Дніпровської ГЕС.

На території нашої області розташовано 10 гідрологічних постів. Гідрологічні озерні спостереження проводяться на Дніпровському та Каховському водосховищах,  гідрологічні річкові – на річках Молочна, Обіточна, Конка, Лозоватка, Берда. 

На цих станціях та постах працюють одночасно і звичайні, і незвичайні люди. Звичайні  тому, що, як і всі, вони займаються побутовими справами, мають родини, виховують дітей, а незвичайні – бо володіють професією, яка об’єднує людей в усіх куточках нашої неосяжної планети Земля, вони, за будь-яких обставин, залишаються на посту для того, аби щохвилини відчувати «пульс погоди», що дасть змогу іншим запобігти та перемогти усілякі погодні негаразди.

19 листопада в Україні відзначається День працівників Гідрометеорологічної служби. Тому рятувальники завітали з привітаннями та подарунками до Запорізького обласного центру з гідрометеорології. Це свято працівників, на яких покладено нелегкий обов’язок: якомога точніше прогнозувати зміни погодних умов, за необхідності скласти штормові попередження про небезпечні та стихійні гідрометеорологічні явища. Значення кропіткої праці гідрологів, океанологів, агрометеорологів, метеорологів та синоптиків переоцінити важко. Рятувальники побажали метеорологам міцного здоров’я, творчої наснаги, невичерпної енергії, нових професійних досягнень у такій відповідальній та важливій справі.

IMG_4402.jpg IMG_4424.jpgIMG_4441.jpg


   
Останні новини
7 Серпня14:01 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
7 Серпня11:40 Запорізька область: рятувальники провели роз’яснювальну роботу у місцях зберігання та переробки врожаю
7 Серпня11:06 м. Пологи: рятувальники разом з фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді провели профілактичний рейд
7 Серпня08:27 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
6 Серпня16:13 Бердянські рятувальники провели профілактичний захід в місці зберігання врожаю!
6 Серпня08:46 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
5 Серпня08:42 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
4 Серпня11:29 Від початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 37 тисяч вибухонебезпечних предметів
4 Серпня07:47 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
3 Серпня14:15 м. Мелітополь: рятувальники взяли участь у «Турнірі поколінь»
3 Серпня09:38 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 70 людей та ліквідували 2 тис. 63 пожежі
3 Серпня08:21 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
1 Серпня19:46 м. Мелітополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу
1 Серпня10:10 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
31 Липня14:12 Запорізька область: рятувальники навчають громадян правилам безпеки
Останні новини