ГоловнаОстанні новини19 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

З нагоди Дня працівників Гідрометеорологічної служби рятувальники завітали з привітаннями до Запорізького обласного центру з гідрометеорології

Опубліковано: 19.11.2019, 13:43

В Україні національна гідрометеорологічна служба працює у складі Державної служби з надзвичайних ситуацій і включає в себе управління гідрометеорології, Український гідрометеорологічний центр, якому підпорядковані обласні центри з гідрометеорології, Державне підприємство «Український авіаметеорологічний центр», а також  Український науково-дослідний гідрометеорологічний інститут.

Колектив Запорізького обласного центру з гідрометеорології налічує понад 150 працівників – висококваліфікованих спеціалістів, справжніх фахівців своєї справи, на чолі з начальником Інною Черник та її заступником Тетяною Сорокіною.

Систематичні цілодобові метеорологічні спостереження на території Запорізької області проводяться на 8 метеорологічних станціях, шість з яких розташовані в містах Мелітополь, Бердянськ, Гуляйполе, в смт Пришиб Михайлівського району, в с. Семенівка Пологіського району та с. Ботієве Приазовського району.  В м. Запоріжжя метеорологічні спостереження проводяться на 2-х станціях: в аеропорту та в районі Дніпровської ГЕС.

На території нашої області розташовано 10 гідрологічних постів. Гідрологічні озерні спостереження проводяться на Дніпровському та Каховському водосховищах,  гідрологічні річкові – на річках Молочна, Обіточна, Конка, Лозоватка, Берда. 

На цих станціях та постах працюють одночасно і звичайні, і незвичайні люди. Звичайні  тому, що, як і всі, вони займаються побутовими справами, мають родини, виховують дітей, а незвичайні – бо володіють професією, яка об’єднує людей в усіх куточках нашої неосяжної планети Земля, вони, за будь-яких обставин, залишаються на посту для того, аби щохвилини відчувати «пульс погоди», що дасть змогу іншим запобігти та перемогти усілякі погодні негаразди.

19 листопада в Україні відзначається День працівників Гідрометеорологічної служби. Тому рятувальники завітали з привітаннями та подарунками до Запорізького обласного центру з гідрометеорології. Це свято працівників, на яких покладено нелегкий обов’язок: якомога точніше прогнозувати зміни погодних умов, за необхідності скласти штормові попередження про небезпечні та стихійні гідрометеорологічні явища. Значення кропіткої праці гідрологів, океанологів, агрометеорологів, метеорологів та синоптиків переоцінити важко. Рятувальники побажали метеорологам міцного здоров’я, творчої наснаги, невичерпної енергії, нових професійних досягнень у такій відповідальній та важливій справі.

IMG_4402.jpg IMG_4424.jpgIMG_4441.jpg


   
Останні новини
14 Грудня13:21 Увага! Попередження про туман на території Запорізької області
14 Грудня08:17 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
13 Грудня13:40 Рятувальники Запорізького гарнізону отримали 5 нових пожежно-рятувальних автомобілів
13 Грудня11:26 Запорізькі рятувальники вшанували героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС
13 Грудня11:03 Захист прав осіб рядового та начальницького складу під час виконання функцій держави
12 Грудня16:49 м. Токмак: рятувальники провели рейд в житловому секторі
12 Грудня15:53 В ДСНС відбулися командно-штабні навчання з питань реагування на загрози осінньо-зимового періоду
12 Грудня15:02 м. Мелітополь: рятувальники в рамках «Місячника безпеки життєдіяльності» провели бесіди в навчальних закладах міста
12 Грудня14:48 Оріхівський район: рятувальники провели виховні години в КЗ "Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я"
12 Грудня10:29 У рамках Тижня права пожежно-технічну виставку відвідали школярі
11 Грудня17:23 Служби цивільного захисту міста Енергодар готові до реагування на НС осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.
11 Грудня17:16 Вільнянський район: в гості до рятувальників завітали школярі
11 Грудня17:10 м. Енергодар: рятувальники завітали до учнів аби розповісти про пожежну безпеку під час святкування Новорічних та Різдвяних свят.
11 Грудня11:54 м. Бердянськ: рятувальники провели профілактичні бесіди зі школярами
11 Грудня11:43 Вільнянський район: рятувальники нагадали керівникам навчальних закладів правила пожежної безпеки
Останні новини