ГоловнаОстанні новини18 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники провели спеціальні об’єктові навчання та тренування з питань цивільного захисту на підприємстві Оріхівського ВСП ТОВ «Оптімусагро Трейд»

Опубліковано: 18.11.2019, 14:26

           15 листопада  рятувальники 20-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Запорізькій області згідно затвердженого  графіка спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту  на 2019 рік  провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті Оріхівського ВСП ТОВ «Оптімусагро Трейд», в Оріхові

           Під час навчань рятувальники провели вивчення оперативно-тактичної характеристики будівель, особливості зовнішнього протипожежного водопостачання та забезпечення пожежної безпеки підприємства. Перевірили справність електромереж об’єкту, відповідність нормативним документам шляхів евакуації, наявність в достатній кількості та справності первинних засобів пожежогасіння, а також обізнаність персоналу щодо проведення першочергових робіт з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій. Відпрацювали організацію та тактику гасіння пожеж, ліквідацію надзвичайної ситуації на об’єкті.

          Разом з цим, вогнеборці відпрацювали дії в організації та проведенні пошуково-рятувальних робіт, дотримання особовим складом правил безпеки праці. Фахівці ДСНС продемонстрували усім присутнім правила використання вогнегасника для ліквідації пожежі на початковій стадії. Практично показали подачу води на гасіння ймовірної пожежі.

         За тактичним задумом в результаті порушень технологічного процесу в  складському приміщенні наземного зберігання зерна №8 виникла пожежа на площі  40 кв. м. В осередку пожежі можливе перебування одного працівника. Силами працівників об’єкту було проведено евакуацію персоналу та розпочато гасіння умовної пожежі за  допомогою первинних засобів пожежогасіння та пожежним автомобілем ДПД Оріхівського ВСП ТОВ «Оптімусагро Трейд» .

          Тим часом на гасіння пожежі прибув місцевий підрозділ 20-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Оріхів.

        Рятувальники в складі ланки газодимозахисників в першу чергу провели розвідку, в результаті якої виявили потерпілого. Чоловіка негайно евакуювали та передали працівникам швидкої медичної допомоги, одночасно з цим відбувалась ліквідація умовного загоряння.

viber image33.jpg viber image37.jpg

 


   
Останні новини
7 Серпня14:01 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
7 Серпня11:40 Запорізька область: рятувальники провели роз’яснювальну роботу у місцях зберігання та переробки врожаю
7 Серпня11:06 м. Пологи: рятувальники разом з фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді провели профілактичний рейд
7 Серпня08:27 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
6 Серпня16:13 Бердянські рятувальники провели профілактичний захід в місці зберігання врожаю!
6 Серпня08:46 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
5 Серпня08:42 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
4 Серпня11:29 Від початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 37 тисяч вибухонебезпечних предметів
4 Серпня07:47 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
3 Серпня14:15 м. Мелітополь: рятувальники взяли участь у «Турнірі поколінь»
3 Серпня09:38 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 70 людей та ліквідували 2 тис. 63 пожежі
3 Серпня08:21 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
1 Серпня19:46 м. Мелітополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу
1 Серпня10:10 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
31 Липня14:12 Запорізька область: рятувальники навчають громадян правилам безпеки
Останні новини