ГоловнаОстанні новини18 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники провели спеціальні об’єктові навчання та тренування з питань цивільного захисту на підприємстві Оріхівського ВСП ТОВ «Оптімусагро Трейд»

Опубліковано: 18.11.2019, 14:26

           15 листопада  рятувальники 20-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Запорізькій області згідно затвердженого  графіка спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту  на 2019 рік  провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті Оріхівського ВСП ТОВ «Оптімусагро Трейд», в Оріхові

           Під час навчань рятувальники провели вивчення оперативно-тактичної характеристики будівель, особливості зовнішнього протипожежного водопостачання та забезпечення пожежної безпеки підприємства. Перевірили справність електромереж об’єкту, відповідність нормативним документам шляхів евакуації, наявність в достатній кількості та справності первинних засобів пожежогасіння, а також обізнаність персоналу щодо проведення першочергових робіт з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій. Відпрацювали організацію та тактику гасіння пожеж, ліквідацію надзвичайної ситуації на об’єкті.

          Разом з цим, вогнеборці відпрацювали дії в організації та проведенні пошуково-рятувальних робіт, дотримання особовим складом правил безпеки праці. Фахівці ДСНС продемонстрували усім присутнім правила використання вогнегасника для ліквідації пожежі на початковій стадії. Практично показали подачу води на гасіння ймовірної пожежі.

         За тактичним задумом в результаті порушень технологічного процесу в  складському приміщенні наземного зберігання зерна №8 виникла пожежа на площі  40 кв. м. В осередку пожежі можливе перебування одного працівника. Силами працівників об’єкту було проведено евакуацію персоналу та розпочато гасіння умовної пожежі за  допомогою первинних засобів пожежогасіння та пожежним автомобілем ДПД Оріхівського ВСП ТОВ «Оптімусагро Трейд» .

          Тим часом на гасіння пожежі прибув місцевий підрозділ 20-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Оріхів.

        Рятувальники в складі ланки газодимозахисників в першу чергу провели розвідку, в результаті якої виявили потерпілого. Чоловіка негайно евакуювали та передали працівникам швидкої медичної допомоги, одночасно з цим відбувалась ліквідація умовного загоряння.

viber image33.jpg viber image37.jpg

 


   
Останні новини
17 Січня13:21 Увага! Попередження про туман в Запорізькій області
17 Січня12:48 м. Енергодар: напередодні свята Водохреща рятувальники спільно з волонтерами нагадують громадянам правила поведінки на воді
16 Січня17:55 Вогнеборці Запорізького гарнізону отримали 2 нових пожежно-рятувальних автомобіля
16 Січня17:00 м. Пологи: напередодні свята Водохреща рятувальники нагадують громадянам правила поведінки на воді
16 Січня16:50 Оріхівський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил безпечної поведінки на водоймищах під час купання на Водохреща
16 Січня12:32 м. Мелітополь: рятувальники провели роз`яснювальну роботу в місцях з масовим перебуванням людей
15 Січня12:56 м. Бердянськ: напередодні свята Водохреща рятувальники нагадують громадянам правила поведінки на воді
15 Січня11:59 м. Запоріжжя: фахівці ДСНС продовжують позапланові перевірки у навчальних закладах
15 Січня10:51 Місця розташування додаткових постів підрозділів ГУ ДСНС на Водохреща 19 січня (ОНОВЛЕНО)
14 Січня16:05 Якимівський район: рятувальники стали призерами спартакіади «За здоровий спосіб життя -2019»
14 Січня15:07 Діти «Орієнтиру» засіяли рятувальникам на щастя та добро
13 Січня15:10 м. Енергодар: рятувальники провели інструктаж з пожежної безпеки
13 Січня15:05 м. Мелітополь: рятувальники провели евакуацію в торгівельному центрі
11 Січня15:10 Рятувальники під час перевірки дошкільного закладу провели евакуацію
11 Січня10:59 м. Мелітополь: рятувальники провели бесіди у трудовому колективом
Останні новини