ГоловнаОстанні новини18 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники провели спеціальні об’єктові навчання та тренування з питань цивільного захисту на підприємстві Оріхівського ВСП ТОВ «Оптімусагро Трейд»

Опубліковано: 18.11.2019, 14:26

           15 листопада  рятувальники 20-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Запорізькій області згідно затвердженого  графіка спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту  на 2019 рік  провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті Оріхівського ВСП ТОВ «Оптімусагро Трейд», в Оріхові

           Під час навчань рятувальники провели вивчення оперативно-тактичної характеристики будівель, особливості зовнішнього протипожежного водопостачання та забезпечення пожежної безпеки підприємства. Перевірили справність електромереж об’єкту, відповідність нормативним документам шляхів евакуації, наявність в достатній кількості та справності первинних засобів пожежогасіння, а також обізнаність персоналу щодо проведення першочергових робіт з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій. Відпрацювали організацію та тактику гасіння пожеж, ліквідацію надзвичайної ситуації на об’єкті.

          Разом з цим, вогнеборці відпрацювали дії в організації та проведенні пошуково-рятувальних робіт, дотримання особовим складом правил безпеки праці. Фахівці ДСНС продемонстрували усім присутнім правила використання вогнегасника для ліквідації пожежі на початковій стадії. Практично показали подачу води на гасіння ймовірної пожежі.

         За тактичним задумом в результаті порушень технологічного процесу в  складському приміщенні наземного зберігання зерна №8 виникла пожежа на площі  40 кв. м. В осередку пожежі можливе перебування одного працівника. Силами працівників об’єкту було проведено евакуацію персоналу та розпочато гасіння умовної пожежі за  допомогою первинних засобів пожежогасіння та пожежним автомобілем ДПД Оріхівського ВСП ТОВ «Оптімусагро Трейд» .

          Тим часом на гасіння пожежі прибув місцевий підрозділ 20-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Оріхів.

        Рятувальники в складі ланки газодимозахисників в першу чергу провели розвідку, в результаті якої виявили потерпілого. Чоловіка негайно евакуювали та передали працівникам швидкої медичної допомоги, одночасно з цим відбувалась ліквідація умовного загоряння.

viber image33.jpg viber image37.jpg

 


   
Останні новини
14 Грудня13:21 Увага! Попередження про туман на території Запорізької області
14 Грудня08:17 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
13 Грудня13:40 Рятувальники Запорізького гарнізону отримали 5 нових пожежно-рятувальних автомобілів
13 Грудня11:26 Запорізькі рятувальники вшанували героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС
13 Грудня11:03 Захист прав осіб рядового та начальницького складу під час виконання функцій держави
12 Грудня16:49 м. Токмак: рятувальники провели рейд в житловому секторі
12 Грудня15:53 В ДСНС відбулися командно-штабні навчання з питань реагування на загрози осінньо-зимового періоду
12 Грудня15:02 м. Мелітополь: рятувальники в рамках «Місячника безпеки життєдіяльності» провели бесіди в навчальних закладах міста
12 Грудня14:48 Оріхівський район: рятувальники провели виховні години в КЗ "Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я"
12 Грудня10:29 У рамках Тижня права пожежно-технічну виставку відвідали школярі
11 Грудня17:23 Служби цивільного захисту міста Енергодар готові до реагування на НС осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.
11 Грудня17:16 Вільнянський район: в гості до рятувальників завітали школярі
11 Грудня17:10 м. Енергодар: рятувальники завітали до учнів аби розповісти про пожежну безпеку під час святкування Новорічних та Різдвяних свят.
11 Грудня11:54 м. Бердянськ: рятувальники провели профілактичні бесіди зі школярами
11 Грудня11:43 Вільнянський район: рятувальники нагадали керівникам навчальних закладів правила пожежної безпеки
Останні новини