ГоловнаОстанні новини23 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Голова Служби Микола Чечоткін зустрівся із Координатором проектів ОБСЄ в Україні Послом Генріком Вілладсеном

Опубліковано: 23.10.2019, 16:24

23 жовтня відбулася зустріч Голови Служби Миколи Чечоткіна із Координатором проектів ОБСЄ в Україні Послом Генріком Вілладсеном, під час якої учасники обговорили питання поточної співпраці між ДСНС та ОБСЄ, зокрема, стан реалізації спільних проектів.

Микола Чечоткін подякував Організації з безпеки і співробітництва в Європі за сприяння в розвитку цивільного захисту в Україні, а також за всебічну допомогу і підтримку у протидії гуманітарній кризі, яка виникла внаслідок військової агресії з боку Російської Федерації.

“Завдяки спільним зусиллям історія партнерства ДСНС та ОБСЄ надзвичайно плідна та успішна, а саме у реалізації проектів міжнародної технічної допомоги з розбудови сектору протимінної діяльності, реагування на забруднення територій вибухонебезпечними залишками війни та у сфері хімічної безпеки та захисту”, - сказав Голова Служби.

Він додав, що завдяки злагодженій співпраці з офісом Координатора проектів ОБСЄ, у період з 2012 по 2019 роки в системі ДСНС реалізовано 7 проектів міжнародної технічної допомоги та ще 2 перебувають в процесі впровадження, а саме: «Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності» та «Підвищення спроможності України щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з небезпечними хімічними речовинами».

“Зазначені проекти в умовах агресивних бойових дій з боку незаконних збройних формувань, керованих та фінансованих Російською Федерацією є надважливими для забезпечення безпеки наших громадян - в першу чергу, які проживають в зоні бойових дій на сході України”, - наголосив Микола Чечоткін.

У свою чергу, Генрік Вілладсен зауважив, що Організація з безпеки і співробітництва в Європі розглядає ДСНС як надійного партнера.

“Ми багато зробили з вами у напрямку розмінування території на Сході країни, але попереду маємо ще багато роботи. Крім того, питання хімічної захищеності та екологічної безпеки також потребує уваги. Взагалі, серед 57 учасників ОБСЄ виникає все більше і більше розуміння проблем, з якими має справу ваша Служба”, - сказав Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

У підсумку сторони наголосили на продовженні співпраці, яка сприятиме зміцненню потенціалу України щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій на національному і міжнародному рівнях та створенню ефективної моделі цивільного захисту.

 

Довідково про поточні проекти:

Проект «Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності» спрямований на посилення потенціалу України у галузі гуманітарного розмінування та успішно реалізується з квітня 2016 року. Станом на 2019 рік, у рамках проекту отримано технічної допомоги на суму близько 4,2 млн. грн. Завдяки збільшенню бюджету проекту, термін його реалізації продовжено до жовтня 2020 року та відповідно здійснено його державну перереєстрацію.

Проект «Підвищення спроможності України щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з небезпечними хімічними речовинами» розроблений і реалізується з 2018 року із урахуванням Комплексного огляду стану хімічної безпеки України, проведеного міжнародними експертами під егідою ОБСЄ у 2015 році. Він спрямований на удосконалення знань і навичок спеціалістів ДСНС, які безпосередньо беруть участь у ліквідації надзвичайних ситуацій з небезпечними хімічними речовинами. Також у рамках проекту заплановано придбання сучасної мобільної хімічної лабораторії з відповідним обладнанням для ГУ ДСНС України у Донецькій області.

6N4A9983.jpg

6N4A0083.jpg

Загальна.jpg

6N4A9980.jpg


   
Останні новини
10 Липня13:37 Рятувальники Запорізької області подякували ветерану пожежної охорони Володимиру Гапонову за бездоганну 61-річну службу
10 Липня13:00 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
10 Липня10:55 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
10 Липня08:28 Рятувальники звертаються до громадян з проханням подбати про безпеку дітей!
10 Липня08:01 Вибухонебезпечні предмети: як не стати жертвою небезпечної знахідки?
10 Липня08:00 Фахівці ДСНС закликають: бережіть екосистеми від пожеж
10 Липня08:00 ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
9 Липня16:37 м. Пологи: рятувальники піклуються про безпеку врожаю
9 Липня16:18 м. Мелітополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо попередження пожеж на сільськогосподарських підприємствах
9 Липня09:15 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
8 Липня16:22 Фахівці ДСНС проводять профілактичні рейди у місцях збирання врожаю (ВІДЕО)
8 Липня14:29 Попередження про погіршення погодних умов
8 Липня08:18 Бердянські рятувальники проводять профілактичні заходи під час збору врожаю
7 Липня15:49 Рятувальники проводять протипожежні інструктажі та профілактичні рейди у місцях збирання врожаю (ВІДЕО)
7 Липня14:16 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
Останні новини