ГоловнаОстанні новини18 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

На теренах Запорізької області стартувала акція «Безпечне житло»

Опубліковано: 18.10.2019, 12:24

З початком опалювального сезону збільшується кількість виникнення нещасних випадків, пов’язаних з порушенням експлуатації електроприладів, газового обладнання та пічного опалення. В цей період температура навколишнього середовища знижується, і люди хочуть обігріти свої помешкання, інколи обираючи для цього не надто безпечні способи.

Аби запобігти трагедіям та вчасно навчити громадян елементарним правилам безпеки, рятувальники організовують акцію «Безпечне житло», під час якої, впродовж усього осінньо-зимового періоду проводять профілактичні рейди з населенням у всіх районах Запорізької області.

18 жовтня фахівці ДСНС Запоріжжя спільно із представниками Добровільного пожежного товариства України у Запорізькій області провели роз’яснювальну роботу з жителями Шевченківського району обласного центру.

Спеціалісти Добровільного пожежного товариства перевірили наявність тяги в димоходах й вентиляційних трубах та автоматику безпеки на колонках і пальниках на працездатність. Саме такі, «несуттєві» на думку громадян, зауваження найчастіше й стають причинами нещасть.

Під час рейду рятувальники провели з господарями будинків роз’яснювальну роботу та нагадали їм про необхідність своєчасного прочищення та перевірки димових і вентиляційних каналів, щоб у подальшому запобігти нещасним випадкам. Якщо не перевіряти і не контролювати стан газового обладнання, з ладу можуть вийти датчик подачі газу та датчик тяги, а це, в свою чергу, призведе до витоку газу.

Щоб убезпечити громадян від біди, співробітники ДСНС розповсюдили серед мешканців будинків профілактичні листівки щодо правил користування газовим обладнанням, пічним опаленням та обігрівальними електроприладами.

Враховуючи, що широким попитом користуються електричні обігрівачі, які подеколи залишають великі сумніви про свою якість, співробітники Служби порятунку пояснювали запоріжцям про можливі небезпеки, які провокує користування такими засобами обігріву. 

«З 1 вересня поточного року на території області виникло вже 45 пожеж, на яких загинуло 6 людей і травмувалося – 4 особи. Основними причинами виникнення загорянь у житловому секторі є необережне поводження з вогнем, порушення правил влаштування та експлуатації електро- та пічного обладнання. Наголошуємо, постійне виконання заходів пожежної безпеки – запорука збереження людських життів та матеріальних цінностей», - зазначив провідний інспектор Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області старший лейтенант служби цивільного захисту Олександр Дудаль.

Втішним є факт, що усі сьогоднішні співрозмовники під час бесід з фахівцями ДСНС продемонстрували змістовні знання в аспектах безпечного обігріву домівок, тому залишається сподіватися , що корисна інформація буде розповсюджуватися серед громадськості й надалі, і це допоможе спільними зусиллями запобігти трагедіям.

 01.jpg 02.jpg

03.jpg 04.jpg

07.jpg 08.jpg

09.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg

15.jpg 16.jpg

 


   
Останні новини
18 Листопада16:14 м. Мелітополь: інформаційно-роз'яснювальна робота з дітьми
18 Листопада16:08 Приазовський район: рятувальники провели Урок безпеки в школі
18 Листопада15:49 У Запорізькій області триває акція «Безпечне житло»
18 Листопада15:25 Про працівників Гідрометеорологічної служби напередодні професійного свята
18 Листопада14:51 Попередження про погіршення погодних умов
18 Листопада14:26 Рятувальники провели спеціальні об’єктові навчання та тренування з питань цивільного захисту на підприємстві Оріхівського ВСП ТОВ «Оптімусагро Трейд»
18 Листопада14:18 Оріхівські рятувальники в рамках Місячника безпеки життєдіяльності завітали до Малотокмачанської школи
18 Листопада14:12 Веселівський район: фахівці ДСНС провели урок безпеки для школярів
15 Листопада15:30 У рамках Місячника безпеки життєдіяльності рятувальники проводять профілактичні заходи для дітей
15 Листопада14:04 Якимівські рятувальники провели екскурсію пожежною частиною для школярів
15 Листопада13:39 Штормове попередження
14 Листопада17:30 У рамках Місячника безпеки життєдіяльності рятувальники завітали до навчальних закладів міста та Запорізького району
14 Листопада15:55 Рятувальники Вільнянського району проводять профілакичну роботу з населенням
14 Листопада15:45 Про безпеку для наймолодших
14 Листопада15:26 м. Енергодар: урок безпеки для дошкільнят
Останні новини