ГоловнаОстанні новини18 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

На теренах Запорізької області стартувала акція «Безпечне житло»

Опубліковано: 18.10.2019, 12:24

З початком опалювального сезону збільшується кількість виникнення нещасних випадків, пов’язаних з порушенням експлуатації електроприладів, газового обладнання та пічного опалення. В цей період температура навколишнього середовища знижується, і люди хочуть обігріти свої помешкання, інколи обираючи для цього не надто безпечні способи.

Аби запобігти трагедіям та вчасно навчити громадян елементарним правилам безпеки, рятувальники організовують акцію «Безпечне житло», під час якої, впродовж усього осінньо-зимового періоду проводять профілактичні рейди з населенням у всіх районах Запорізької області.

18 жовтня фахівці ДСНС Запоріжжя спільно із представниками Добровільного пожежного товариства України у Запорізькій області провели роз’яснювальну роботу з жителями Шевченківського району обласного центру.

Спеціалісти Добровільного пожежного товариства перевірили наявність тяги в димоходах й вентиляційних трубах та автоматику безпеки на колонках і пальниках на працездатність. Саме такі, «несуттєві» на думку громадян, зауваження найчастіше й стають причинами нещасть.

Під час рейду рятувальники провели з господарями будинків роз’яснювальну роботу та нагадали їм про необхідність своєчасного прочищення та перевірки димових і вентиляційних каналів, щоб у подальшому запобігти нещасним випадкам. Якщо не перевіряти і не контролювати стан газового обладнання, з ладу можуть вийти датчик подачі газу та датчик тяги, а це, в свою чергу, призведе до витоку газу.

Щоб убезпечити громадян від біди, співробітники ДСНС розповсюдили серед мешканців будинків профілактичні листівки щодо правил користування газовим обладнанням, пічним опаленням та обігрівальними електроприладами.

Враховуючи, що широким попитом користуються електричні обігрівачі, які подеколи залишають великі сумніви про свою якість, співробітники Служби порятунку пояснювали запоріжцям про можливі небезпеки, які провокує користування такими засобами обігріву. 

«З 1 вересня поточного року на території області виникло вже 45 пожеж, на яких загинуло 6 людей і травмувалося – 4 особи. Основними причинами виникнення загорянь у житловому секторі є необережне поводження з вогнем, порушення правил влаштування та експлуатації електро- та пічного обладнання. Наголошуємо, постійне виконання заходів пожежної безпеки – запорука збереження людських життів та матеріальних цінностей», - зазначив провідний інспектор Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області старший лейтенант служби цивільного захисту Олександр Дудаль.

Втішним є факт, що усі сьогоднішні співрозмовники під час бесід з фахівцями ДСНС продемонстрували змістовні знання в аспектах безпечного обігріву домівок, тому залишається сподіватися , що корисна інформація буде розповсюджуватися серед громадськості й надалі, і це допоможе спільними зусиллями запобігти трагедіям.

 01.jpg 02.jpg

03.jpg 04.jpg

07.jpg 08.jpg

09.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg

15.jpg 16.jpg

 


   
Останні новини
10 Липня13:37 Рятувальники Запорізької області подякували ветерану пожежної охорони Володимиру Гапонову за бездоганну 61-річну службу
10 Липня13:00 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
10 Липня10:55 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
10 Липня08:28 Рятувальники звертаються до громадян з проханням подбати про безпеку дітей!
10 Липня08:01 Вибухонебезпечні предмети: як не стати жертвою небезпечної знахідки?
10 Липня08:00 Фахівці ДСНС закликають: бережіть екосистеми від пожеж
10 Липня08:00 ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
9 Липня16:37 м. Пологи: рятувальники піклуються про безпеку врожаю
9 Липня16:18 м. Мелітополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо попередження пожеж на сільськогосподарських підприємствах
9 Липня09:15 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
8 Липня16:22 Фахівці ДСНС проводять профілактичні рейди у місцях збирання врожаю (ВІДЕО)
8 Липня14:29 Попередження про погіршення погодних умов
8 Липня08:18 Бердянські рятувальники проводять профілактичні заходи під час збору врожаю
7 Липня15:49 Рятувальники проводять протипожежні інструктажі та профілактичні рейди у місцях збирання врожаю (ВІДЕО)
7 Липня14:16 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
Останні новини