ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Під час акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» проходить святковий концерт творчих колективів ДСНС з різних куточків країни

Опубліковано: 12.10.2019, 12:57

На сцені виступають творчі колективи з різних областей України: ансамбль Національного університету цивільного захисту України «Аніма» під керівництвом Тетяни Рєпіної, заступник начальника 3 державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Чернігівській області підполковник служби ЦЗ В’ячеслав Алєщенко, провідний фахівець сектору телекомунікацій, інформаційних технологій та системи 112 Головного управління у Миколаївській області капітан служби ЦЗ Артем Вагін, фахівець відділу агітаційно-пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Житомирській області старший лейтенант служби ЦЗ Павло Франчук, начальник караулу 2 Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС у Черкаській області капітан служби ЦЗ Віталій Нетесаний, головний фахівець сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю майор служби ЦЗ Юлія Цівірко та фахівець агітаційно-пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Запорізькій області рядовий служби ЦЗ Ганна Логвиненко, провідний фахівець відділу організаційно-штатної роботи та обліку кадрів управління персоналу Головного управління у Харківській області підполковник служби ЦЗ Вадим Стремоухов, старший пожежний-рятувальник 12 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління у Миколаївській області сержант служби ЦЗ Вадим Садолюк, начальник караулу 48-ДПРЧ м. Люботин Головного управління у Харківській області молодший сержант служби ЦЗ Євген Микитка, начальник караулу 49-ДПРЧ м. Мерефа Головного управління у Харківській області майор служби ЦЗ Олександр Кутя, ветеран МНС Сергій Осташевський з донькою Владою з Миколаївщини, а також автор і виконавець Роман Альошин, який написав гімн запорізьких рятувальників.

Ведучими святкової програми виступають начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи Центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Житомирській області підполковник служби цивільного захисту Ірина Романюк та головний фахівець сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області старший лейтенант служби цивільного захисту Альона Нестеренко.

Особливим сюрпризом для глядачів концертної програми стала славнозвісна Солоха з Диканьки. Так, так, саме та «вєліколепная і дражайшая Солоха»! За сценарним задумом, Солоха, як жінка ще не заміжня, в церкву сходила на Покрову та біля ікони Божої Матері помолилася, щоб судженого знайти. Оце і шукає собі знатного чоловіка. Та кажуть, що мужніших чоловіків ніж рятувальники не знайти. Саме тому вона завітала сьогодні до Містечка рятувальників на Покровському ярмарку. І так їй всі хоробрі чоловіки сподобалися, так вона захопилася їхніми талантами… Крім того, всі претенденти на серце Солохи з різних куточків України. І захотілося жінці побувати й побачити всі краєвиди своєї славетної Батьківщини. Проте, засумувала Солоха, «бо згадала козака Чуба, так аж серце тьохнуло! Рятувальники вони звичайно мужні та ще й співучі, але ж своє серцю миле». Із задоволенням погостювала вона на Запоріжжі, поярмаркувала, із заслуженим артистом України, художнім керівником у кінному театрі «Запорізькі козаки» Олегом Григор’євим познайомилася (в цей момент вона майже передумала їхати, адже дуже вже чоловік він бравий), та вирішила все ж таки до Диканьки повернутися. Але Солоха обіцяла приїжджати ще, бо тепер у неї є друзі по всій країні. Легендарну роль виконала інженер технічного відділу виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» Олена Бондаревська. Ведучою виступила головний фахівець сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області Юлія Цівірко.

Ось так Покровський ярмарок, як завжди, єднає покоління та жителів усіх куточків нашої країни. Артисти не тільки розважають гостей свята, а й привертають увагу широких верств населення до діяльності аварійно-рятувальних підрозділів. Зі сцени звучать патріотичні пісні про Україну, композиції про вічні цінності людства: «любов», «родину», «дружбу»… Затамувавши подих, відвідувачі ярмарки, слухають пісні про героїчну роботу рятувальників. Гості свята, навіть, запрошують одне одного на танці.

За участь у Всеукраїнській громадській акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в рамках Покровського ярмарку, кожен артист отримав подяку від начальника Головного управління ДСНС України у Запорізькій області генерал-майора служби цивільного захисту Олексія Лепського та пам’ятні сувеніри.

н1.jpg н2.jpg

н3.jpg к6.jpg

к7.jpg к5.jpg

к4.jpg к3.jpg

к1.jpg 8.jpg

 

 


   
Останні новини
10 Липня13:37 Рятувальники Запорізької області подякували ветерану пожежної охорони Володимиру Гапонову за бездоганну 61-річну службу
10 Липня13:00 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
10 Липня10:55 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
10 Липня08:28 Рятувальники звертаються до громадян з проханням подбати про безпеку дітей!
10 Липня08:01 Вибухонебезпечні предмети: як не стати жертвою небезпечної знахідки?
10 Липня08:00 Фахівці ДСНС закликають: бережіть екосистеми від пожеж
10 Липня08:00 ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
9 Липня16:37 м. Пологи: рятувальники піклуються про безпеку врожаю
9 Липня16:18 м. Мелітополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо попередження пожеж на сільськогосподарських підприємствах
9 Липня09:15 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
8 Липня16:22 Фахівці ДСНС проводять профілактичні рейди у місцях збирання врожаю (ВІДЕО)
8 Липня14:29 Попередження про погіршення погодних умов
8 Липня08:18 Бердянські рятувальники проводять профілактичні заходи під час збору врожаю
7 Липня15:49 Рятувальники проводять протипожежні інструктажі та профілактичні рейди у місцях збирання врожаю (ВІДЕО)
7 Липня14:16 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
Останні новини