ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

На Покровському ярмарку рятувальники вишикували сучасну спецтехніку та розгорнули пересувний консультаційний пункт

Опубліковано: 12.10.2019, 12:41

Щодня професійні рятувальники стають на заваді природним стихіям, таким як: вогонь, вітер та вода. Працівники цієї мужньої професії завжди першими приходять на допомогу в разі виникнення пожежі, під час аварій на транспорті, потенційно-небезпечних об’єктах, в разі вибухів на складах боєприпасів, борються з надзвичайними ситуаціями та подіями природного і техногенного характеру.

В рамках Покровського ярмарку під час проведення Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» велично вишикувались пожежні автоцистерни, автомобілі першої допомоги, рятувальні катери, в тому числі й катер на повітряній подушці «Марс-700», пересувна радіаційно-хімічна лабораторія, медичний автомобіль, а також аварійно-рятувальне обладнання. Так, наприклад, ножиці «Холматро», які з легкістю перерізають металеві автомобілі і визволяють з залізної пастки потерпілих при ДТП. Або водолазні костюми і спеціальне обладнання для рятувальних робіт на воді. А спеціалісти розповідають зацікавленим перехожим, як і для чого все це використовується, демонструючи глядачам принцип його дії. Крім того, на виставці техніки представлена і нова  спеціальна аварійно-рятувальна машина легкого типу (САРМ-Л). Автомобіль призначений для виконання  аварійно-рятувальних  та  інших невідкладних робіт,  заходів щодо пошуку постраждалих і надання їм першої медичної допомоги,  ліквідації  локальних  вогнищ,  ведення радіаційної  і хімічної  розвідки,  зв'язку  та оповіщення в ході ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, катастроф і стихійного лиха.

Діти й дорослі мають можливість посидіти за кермом «підкорювачів вогню». Всі із задоволенням фотографуються біля спецтехніки, а також із самими рятувальниками.

Кожен бажаючий заглянув до консультаційного пункту рятувальників, де присвятив декілька хвилин свого часу, аби пригадати елементарні правила безпеки життєдіяльності, отримати профілактичні листівки, а також новий випуск фахової газети «Ситуація», сторінками якої читачі зможуть поринути у будні людей почесної професії.

Гості свята із захватом слухали поради від рятувальників. Фахівці розповідали людям, як відрізнити небезпечні знахідки від звичайних речей. Маленькі гості свята змогли приміряти бойовий одяг вогнеборців та побачити учбові макети ВНП. Крім того, спеціалісти продемонстрували громадянам різноманітні засоби індивідуального захисту органів дихання, розповіли, в яких випадках вони використовуються.

В Містечку рятувальників є локації медичного та психологічного забезпечення. Тут можна навчитися надавати першу долікарську допомогу та ознайомитися із вмістом валізи психолога. Під час Покровського ярмарку фахівці відділу роботи з особовим складом ГУ ДСНС України у Запорізькій області вивчають громадську думку. Результати соціального опитування показують, що запоріжці довіряють співробітникам ДСНС та вважають професію рятувальника благородною. Приємно констатувати той факт, що багато дітей, відвідавши акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», голосно говорили своїм батькам, що в майбутньому хочуть бути рятувальниками.    

 DJI_0060.JPG DJI_0061.JPG

t1.jpg t2.jpg

t5.jpg t6.jpg

t88.jpg t77.jpg

 


   
Останні новини
15 Липня14:59 Бердянські рятувальники проводять профілактичну роботу в природних екосистемах
15 Липня13:00 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
15 Липня08:35 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
14 Липня09:17 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
14 Липня08:28 Рятувальники звертаються до громадян з проханням подбати про безпеку дітей!
14 Липня08:01 Вибухонебезпечні предмети: як не стати жертвою небезпечної знахідки?
14 Липня08:00 Фахівці ДСНС закликають: бережіть екосистеми від пожеж
14 Липня08:00 ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
13 Липня14:07 Оріхівські рятувальники провели інформаційний рейд у місцях збору врожаю.
13 Липня13:25 Попередження про погіршення погодних умов
13 Липня09:44 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
10 Липня13:37 Рятувальники Запорізької області подякували ветерану пожежної охорони Володимиру Гапонову за бездоганну 61-річну службу
10 Липня10:55 Оперативна інформація за добу (ІНФОГРАФІКА)
9 Липня16:37 м. Пологи: рятувальники піклуються про безпеку врожаю
9 Липня16:18 м. Мелітополь: рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо попередження пожеж на сільськогосподарських підприємствах
Останні новини