ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2019р.
 Версія для друку

м. Енергодар: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Опубліковано: 17.05.2019, 15:56

17 травня рятувальники міста Енергодар влаштували для дітей навчально-виховного комплексу «ДНЗ-ЗНЗ» №9 «День безпеки», в рамках якого провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Захід проходив на території 31-ДПРЧ з охорони об’єкту 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області. Головна мета акції – познайомити дітей із принципами роботи рятувальників, сформувати у школярів свідоме ставлення до власної безпеки, та навчити правилам безпечної життєдіяльності.

Вихованці мали можливість ознайомитися з тактико-технічними характеристиками пожежних автомобілів та бойовим спорядженням вогнеборців. Надзвичайно сподобалась дітлахам демонстрація роботи гідравлічних ножиць та пневматичної подушки, які використовують рятувальники під час ліквідації надзвичайних подій, адже мало хто з них бачив роботу цих обладнань на власні очі. Не менш емоційно діти реагували на розгортання рукавної лінії та подачу води із ручного комбінованого та лафетного стволів, при цьому потік води на сонці вигравав веселкою.

Під час заходу рятувальники звернули увагу дітей на правила безпечної поведінки під час літніх канікул, які починаються незабаром та нагадали  номери телефонів екстрених служб, які завжди прийдуть на допомогу.

«Приємно відзначити той блиск в очах дітей, коли вони слухають розповідь рятувальників про щоденну важливу роботу – запобігти лихові, врятувати та допомогти людям. Під час таких заходів молоде покоління ближче знайомиться із Службою порятунку та розуміє важливість відповідальної поведінки.» - зазначив начальник 31-ДПРЧ з охорони об’єктів 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, підполковник служби цивільного захисту Максим Камовський.

IMG_1168.JPG  IMG_1171.JPG

IMG_1183.JPG  IMG_1193.JPG

 

1-ДПРЗ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області

 


   
Останні новини
17 Серпня19:47 Рятувальники завітали на свято «Родинний Арт-Пікнік»
17 Серпня13:05 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
15 Серпня16:00 м. Енергодар: інформаційно-роз`яснювальна робота серед співробітників ДТЕК Запорізької ТЕС
15 Серпня15:19 м. Енергодар: екскурсія для вихованців літньої школи Малої академії наук
14 Серпня14:15 м. Енергодар: рятувальники завітали до дошкільнят
14 Серпня14:06 Рятувальники завітали до освітнього табору «Вогник» з лекцією про небезпеку ВНП
14 Серпня12:53 м. Мелітополь: рятувальники провели профілактичний рейд щодо заборони купання у необладнаних місцях
14 Серпня10:48 Рятувальники і волонтери дбають про безпеку на воді
13 Серпня13:47 Рятувальники привітали команду «Запорізька Січ» з впевненою перемогою на Всеукраїнських змаганнях "Школа безпеки"
9 Серпня16:00 Рятувальники провели широкомасштабну роз’яснювальну роботу під час Всеукраїнського фестивалю «З країни в Україну»
9 Серпня10:04 В ДСНС обговорили питання удосконалення нормативно-правової бази щодо утворення Центрів безпеки громадян в об'єднаних територіальних громадах
8 Серпня15:42 Лекція про небезпеку ВНП для учасників освітнього табору «Вогник» (ВІДЕО)
7 Серпня12:28 Особовий склад Головного управління висловлює щирі співчуття у зв’язку із передчасною смертю підполковника служби ЦЗ Вадима Потапенка
5 Серпня17:48 Запорізька область: рятувальники взяли участь у змаганнях "Кубок незламних"
5 Серпня17:11 Запорізькі рятувальники взяли участь у змаганнях на Кубок України з пожежно-прикладного спорту
Останні новини