ГоловнаОстанні новини15 Травня, 2019р.
 Версія для друку

В рамках Всеукраїнського проекту Міністерства юстиції «Від мрії до дії» запорізькі школярі відвідали виставку пожежно-рятувальної служби

Опубліковано: 15.05.2019, 16:14

Проект «Від мрії до дії», спрямований на попередження вчинення правопорушень серед підлітків, стартував 1 березня 2019 року. Головною метою є реалізація двох завдань: створення умов для виправлення неповнолітнього правопорушника та профілактика злочинності серед дітей. В рамках проекту запроваджуються та демонструються нові підходи у сфері профілактики, коли через різні активності дітям показують, наскільки різні варіанти розвитку подій їх очікують залежно від шляху, який вони оберуть для себе. Так, діти всіх вікових категорій беруть участь у різноманітних заходах, таких як спеціальні ігри, майстер-класи, екскурсії, зустрічі, тренінги та лекції, під час яких вони ознайомлюються зі своїми правами й обов’язками та вивчають, що від їхнього вибору залежить майбутнє. В рамках проекту дітей знайомлять також із героїчними професіями, представники яких повинні стати прикладом для наслідування. Тому запорізькі рятувальники також долучилися до проекту «Від мрії до дії» та 15 травня прийняли у себе в гостях другокласників зі школи № 23. Спочатку діти потрапили на виставку пожежно-рятувальної служби. Гості поринули в історію пожежної охорони, прослідкували за розвитком рятувальної справи до сьогодення. Ознайомилися з кращими поробками учнів області в експозиції «ДСНС очима дітей». Екскурсовод розповіла про основні причини виникнення пожеж та навчила дітей, як діяти у випадку тієї чи іншої надзвичайної події. А також показала дітям, як правильно, у разі потреби, надіти протигаз. Із захопленням діти продивилися фільм «Учбова пожежа в кімнаті» та зрозуміли, наскільки важливо дотримуватись правил протипожежної безпеки. Доведено, що саме в ігровій формі діти найкраще засвоюють важливу інформацію. Перевірити свої знання учні мали можливість під час вікторини на відповідну тематику. Всі учасники отримали пам’ятні призи з символікою ДСНС. 

Після екскурсії музеєм, діти попрямували до пожежної частини. Тут їх зустріли хоробрі рятувальники. Гості мали змогу не тільки поспілкуватися з ними, але й відчути себе справжніми бійцями ДСНС: приміряти бойовий одяг та захисні засоби. Не тільки побачити на власні очі сучасні пожежно-рятувальні автомобілі, але й посидіти за кермом та сфотографуватися.

Як розповіла 8-річна Віка, вона прийшла до рятувальників задля отримання корисної інформації та залишилась абсолютно задоволена. Вчитель Поліна Медведєва зауважила, що вона завжди намагається приділяти увагу у вихованні дітей питанням безпеки, але тут вони змогли наглядно все побачити та багато хто захопився професією рятувальників. За словами Поліни Вікторівни, вона дуже давно збиралася привести дітей на виставку пожежно-рятувальної служби і сьогодні упевнилася, що такі екскурсії є дуже важливими і на них треба обов’язково знаходити час.

Керівник прес-служби Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області Олександра Богачова висловила сподівання, що зустрічі з представниками почесних професій вплинуть на свідомість підростаючого покоління та в майбутньому допоможуть підліткам зробити правильний вибір життєвого шляху.

 

 IMG_6101.JPG  IMG_6128.JPG

IMG_6135.JPG  IMG_6154.JPG

IMG_6158.JPG  IMG_6161.JPG

IMG_6167.JPG  IMG_6175.JPG

IMG_6186.JPG  IMG_6190.JPG

IMG_6195.JPG  IMG_6197.JPG

IMG_6205.JPG  IMG_7381.JPG


   
Останні новини
17 Серпня19:47 Рятувальники завітали на свято «Родинний Арт-Пікнік»
17 Серпня13:05 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
15 Серпня16:00 м. Енергодар: інформаційно-роз`яснювальна робота серед співробітників ДТЕК Запорізької ТЕС
15 Серпня15:19 м. Енергодар: екскурсія для вихованців літньої школи Малої академії наук
14 Серпня14:15 м. Енергодар: рятувальники завітали до дошкільнят
14 Серпня14:06 Рятувальники завітали до освітнього табору «Вогник» з лекцією про небезпеку ВНП
14 Серпня12:53 м. Мелітополь: рятувальники провели профілактичний рейд щодо заборони купання у необладнаних місцях
14 Серпня10:48 Рятувальники і волонтери дбають про безпеку на воді
13 Серпня13:47 Рятувальники привітали команду «Запорізька Січ» з впевненою перемогою на Всеукраїнських змаганнях "Школа безпеки"
9 Серпня16:00 Рятувальники провели широкомасштабну роз’яснювальну роботу під час Всеукраїнського фестивалю «З країни в Україну»
9 Серпня10:04 В ДСНС обговорили питання удосконалення нормативно-правової бази щодо утворення Центрів безпеки громадян в об'єднаних територіальних громадах
8 Серпня15:42 Лекція про небезпеку ВНП для учасників освітнього табору «Вогник» (ВІДЕО)
7 Серпня12:28 Особовий склад Головного управління висловлює щирі співчуття у зв’язку із передчасною смертю підполковника служби ЦЗ Вадима Потапенка
5 Серпня17:48 Запорізька область: рятувальники взяли участь у змаганнях "Кубок незламних"
5 Серпня17:11 Запорізькі рятувальники взяли участь у змаганнях на Кубок України з пожежно-прикладного спорту
Останні новини