ГоловнаОстанні новини15 Травня, 2019р.
 Версія для друку

В Оріхові рятувальники провели спеціальні обєктові навчання та практичне тренування з евакуації учнів

Опубліковано: 15.05.2019, 15:09

15 травня  у місті Оріхів  рятувальники 20-ї державної пожежно-рятувальної частини  ГУ ДСНС України у Запорізькій  області провели об'єктові  навчання та практичне відпрацювання евакуаційних заходів на випадок виникнення пожежі чи  надзвичайної події в приміщенні Оріхівської філії №3 КЗ «Опорний заклад  загальної середньої освіти «Сузір'я» Оріхівської міської ради.

Тренування було організовано для працівників школи та дітей  з метою практичного відпрацювання їх дій до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів у разі виникнення пожежі у навчальному закладі, а також формування у дітей навичок, необхідних для прийняття швидких і чітких рішень у разі небезпеки.

За сигналом учбової тривоги, рятувальниками разом з адміністрацією і класними керівниками навчального закладу провели евакуацію учнів  школи  на спортивний  майданчик  навчального закладу. Понад 400 дітей та всі викладачі покинули будівлю протягом 3 хвилин.

Також, за легендою навчання в їдальні, де виникло загорання у задимленому приміщенні знаходиться один учень  3-го класу. Рятувальники ланки газодимозахисної  служби під час проведення розвідки умовної пожежі швидко знайшли  хлопчика  та врятували його  через евакуаційний вихід будівлі  школи  та передали її медикам для надання першої медичної допомоги. 

Під час навчальної евакуації окремо приділялась увага стану евакуаційних шляхів закладу, наявності розміщення схем евакуації та первинних засобів пожежогасіння.

        фото зош 3 3.jpg   фото зош 3 4.jpg

           

         фото зош 3 8.jpg  фото зош 3 9.jpg


   
Останні новини
17 Серпня19:47 Рятувальники завітали на свято «Родинний Арт-Пікнік»
17 Серпня13:05 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
15 Серпня16:00 м. Енергодар: інформаційно-роз`яснювальна робота серед співробітників ДТЕК Запорізької ТЕС
15 Серпня15:19 м. Енергодар: екскурсія для вихованців літньої школи Малої академії наук
14 Серпня14:15 м. Енергодар: рятувальники завітали до дошкільнят
14 Серпня14:06 Рятувальники завітали до освітнього табору «Вогник» з лекцією про небезпеку ВНП
14 Серпня12:53 м. Мелітополь: рятувальники провели профілактичний рейд щодо заборони купання у необладнаних місцях
14 Серпня10:48 Рятувальники і волонтери дбають про безпеку на воді
13 Серпня13:47 Рятувальники привітали команду «Запорізька Січ» з впевненою перемогою на Всеукраїнських змаганнях "Школа безпеки"
9 Серпня16:00 Рятувальники провели широкомасштабну роз’яснювальну роботу під час Всеукраїнського фестивалю «З країни в Україну»
9 Серпня10:04 В ДСНС обговорили питання удосконалення нормативно-правової бази щодо утворення Центрів безпеки громадян в об'єднаних територіальних громадах
8 Серпня15:42 Лекція про небезпеку ВНП для учасників освітнього табору «Вогник» (ВІДЕО)
7 Серпня12:28 Особовий склад Головного управління висловлює щирі співчуття у зв’язку із передчасною смертю підполковника служби ЦЗ Вадима Потапенка
5 Серпня17:48 Запорізька область: рятувальники взяли участь у змаганнях "Кубок незламних"
5 Серпня17:11 Запорізькі рятувальники взяли участь у змаганнях на Кубок України з пожежно-прикладного спорту
Останні новини