ГоловнаОстанні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

«Безпека підростаючого покоління – пріоритетне завдання ДСНС»: у Бердянську відбувся кущовий семінар для співробітників закладів освіти

Опубліковано: 19.04.2019, 09:17

18 квітня на базі Бердянської ЗОШ №2 відбувся кущовий семінар із працівниками закладів освіти. Захід пройшов у рамках Місячника цивільного захисту.

У семінарі взяли участь представники органів місцевої влади, Головного управління ДСНС області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, співробітники Національної Поліції волонтери міськрайонного осередку ТЧХ України, представники дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Бердянська та Бердянського району.

«Дорослу людину складно посадити за шкільну парту для того щоб опанувати нові знання, але у рятувальників і освітян процес навчання та підвищення кваліфікації повинен проходити постійно Все що ми впроваджуємо – заради безпечного майбутнього держави. Адже, завдяки нашим спільним зусиллям є можливість попередити біду, мінімізувати її наслідки, організувати та виконати дієвий комплекс заходів аби забезпечити безпеку дітей та сприяти щасливому майбутньому» - зазначила у ході відкриття заходу начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю, підполковник служби ЦЗ Юлія Баришева.

Рятувальники зосередилися на темі безпеки дітей у побуті та, особливо, у ході навчального процесу, обговорили алгоритм дій під час виникнення надзвичайних подій у закладі освіти, заходи, які повинні вжити персонал школи. Освітянам розповіли про первинні засоби пожежогасіння, а саме вогнегасники та правила їх використання.

Не оминули важливе питання таке як виявлення підозрілих предметів схожих на вибухонебезпечні та розпилення невідомої речовини в закладах освіти, хибні виклики і замінування. Учасники переглянули начальний фільм загальноосвітньої школи №2, який був заздалегідь відзняти для того, щоб обговорити правильність та послідовність дій на усіх етапах. За легендою, у заклад освіти зайшла підозріла особа та розпилила невідому речовину й залишила сумку. Кожен представник, переглянувши ролик, оцінили комплекс організаційних дій керівництва та педколективу освітнього закладу і дали свої рекомендації.

Під час інформаційно-теоретичної частини, учасники обговорили організацію оповіщення населення міста у разі виникнення НС та укриття у захисних спорудах цивільного захисту.

Крім того, в ході семінару обговорили питання дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час виборчого процесу, так як більшість дільниць розташовані у закладах освіти.

Співробітники Товариства Червоного Хреста України, які також взяли участь у семінарі, розповіли про правила надання першої долікарської допомоги.

Наприкінці заходу всі учасники отримали методичні рекомендації профілактичного змісту для використання в рамках шкільної програми «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни», що сприятиме ефективнішому засвоєнню інформації дітьми.

 IMG_0048.JPG  IMG_0109.JPG

IMG_0066.JPG   IMG_0034.JPG

IMG_0197.JPG   IMG_5643.jpg

 


   
Останні новини
17 Вересня14:28 Запорізький рятувальник Ігор Гаврилов став лауреатом Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року»
17 Вересня13:56 Президент України нагородив лауреатів Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник 2019 року”
17 Вересня13:05 Привітання Президента України з Днем рятівника
17 Вересня13:00 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
17 Вересня12:18 В Енергодарі до Дня рятівника відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
17 Вересня09:51 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Олексія Лепського
17 Вересня08:25 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника
16 Вересня13:51 «З початку року при ліквідації надзвичайних подій бійці ДСНС області врятували 1078 громадян» - начальник Головного управління Олексій Лепський
14 Вересня16:43 «Фестиваль безпеки» у Запоріжжі або як весело і корисно провести вихідні
13 Вересня15:51 Рятувальники зіграли у надзвичайний футбол
13 Вересня15:51 м. Запоріжжя: на ПрАТ «Запорізький кабельний завод» пройшли спеціальні об’єктові тренування
13 Вересня15:14 м. Токмак: рятувальники провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
13 Вересня09:12 Герої серед нас: історія В'ячеслава Пащенко
12 Вересня17:49 м. Токмак: рятувальники покращують навички реагування на надзвичайні ситуації та події
12 Вересня17:19 Василівський район: рятувальники нагадали дітям правила безпеки життєдіяльності
Останні новини