ГоловнаОстанні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

«Безпека підростаючого покоління – пріоритетне завдання ДСНС»: у Бердянську відбувся кущовий семінар для співробітників закладів освіти

Опубліковано: 19.04.2019, 09:17

18 квітня на базі Бердянської ЗОШ №2 відбувся кущовий семінар із працівниками закладів освіти. Захід пройшов у рамках Місячника цивільного захисту.

У семінарі взяли участь представники органів місцевої влади, Головного управління ДСНС області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, співробітники Національної Поліції волонтери міськрайонного осередку ТЧХ України, представники дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Бердянська та Бердянського району.

«Дорослу людину складно посадити за шкільну парту для того щоб опанувати нові знання, але у рятувальників і освітян процес навчання та підвищення кваліфікації повинен проходити постійно Все що ми впроваджуємо – заради безпечного майбутнього держави. Адже, завдяки нашим спільним зусиллям є можливість попередити біду, мінімізувати її наслідки, організувати та виконати дієвий комплекс заходів аби забезпечити безпеку дітей та сприяти щасливому майбутньому» - зазначила у ході відкриття заходу начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю, підполковник служби ЦЗ Юлія Баришева.

Рятувальники зосередилися на темі безпеки дітей у побуті та, особливо, у ході навчального процесу, обговорили алгоритм дій під час виникнення надзвичайних подій у закладі освіти, заходи, які повинні вжити персонал школи. Освітянам розповіли про первинні засоби пожежогасіння, а саме вогнегасники та правила їх використання.

Не оминули важливе питання таке як виявлення підозрілих предметів схожих на вибухонебезпечні та розпилення невідомої речовини в закладах освіти, хибні виклики і замінування. Учасники переглянули начальний фільм загальноосвітньої школи №2, який був заздалегідь відзняти для того, щоб обговорити правильність та послідовність дій на усіх етапах. За легендою, у заклад освіти зайшла підозріла особа та розпилила невідому речовину й залишила сумку. Кожен представник, переглянувши ролик, оцінили комплекс організаційних дій керівництва та педколективу освітнього закладу і дали свої рекомендації.

Під час інформаційно-теоретичної частини, учасники обговорили організацію оповіщення населення міста у разі виникнення НС та укриття у захисних спорудах цивільного захисту.

Крім того, в ході семінару обговорили питання дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час виборчого процесу, так як більшість дільниць розташовані у закладах освіти.

Співробітники Товариства Червоного Хреста України, які також взяли участь у семінарі, розповіли про правила надання першої долікарської допомоги.

Наприкінці заходу всі учасники отримали методичні рекомендації профілактичного змісту для використання в рамках шкільної програми «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни», що сприятиме ефективнішому засвоєнню інформації дітьми.

 IMG_0048.JPG  IMG_0109.JPG

IMG_0066.JPG   IMG_0034.JPG

IMG_0197.JPG   IMG_5643.jpg

 


   
Останні новини
20 Січня16:25 м. Мелітополь: фахівці ДСНС продовжують позапланові перевірки на об’єктах з масовим перебуванням людей
20 Січня15:26 м. Мелітополь: рятувальники під час перевірки провели евакуацію
20 Січня14:56 м. Енергодар: рятувальники та волонтери дбають про безпеку громадян
19 Січня15:01 Запоріжжя: безпека Хрещенських купань під контролем рятувальників
19 Січня14:01 Увага! Попередження про туман в Запорізькій області
19 Січня12:37 Рятувальники всього Запорізького гарнізону пильнують за безпекою громадян під час Водохреща
19 Січня11:11 Громадянам про безпеку під час Хрещенських купань: рятувальники розгорнули консультаційний пункт на березі Дніпра
19 Січня09:01 Рятувальні підрозділи області забезпечували вночі безпеку громадян під час відзначення Водохреща (ВІДЕО)
17 Січня12:48 м. Енергодар: напередодні свята Водохреща рятувальники спільно з волонтерами нагадують громадянам правила поведінки на воді
16 Січня17:55 Вогнеборці Запорізького гарнізону отримали 2 нових пожежно-рятувальних автомобіля
16 Січня17:00 м. Пологи: напередодні свята Водохреща рятувальники нагадують громадянам правила поведінки на воді
16 Січня16:50 Оріхівський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил безпечної поведінки на водоймищах під час купання на Водохреща
16 Січня12:32 м. Мелітополь: рятувальники провели роз`яснювальну роботу в місцях з масовим перебуванням людей
15 Січня12:56 м. Бердянськ: напередодні свята Водохреща рятувальники нагадують громадянам правила поведінки на воді
15 Січня11:59 м. Запоріжжя: фахівці ДСНС продовжують позапланові перевірки у навчальних закладах
Останні новини