ГоловнаОстанні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

«Безпека підростаючого покоління – пріоритетне завдання ДСНС»: у Бердянську відбувся кущовий семінар для співробітників закладів освіти

Опубліковано: 19.04.2019, 09:17

18 квітня на базі Бердянської ЗОШ №2 відбувся кущовий семінар із працівниками закладів освіти. Захід пройшов у рамках Місячника цивільного захисту.

У семінарі взяли участь представники органів місцевої влади, Головного управління ДСНС області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, співробітники Національної Поліції волонтери міськрайонного осередку ТЧХ України, представники дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Бердянська та Бердянського району.

«Дорослу людину складно посадити за шкільну парту для того щоб опанувати нові знання, але у рятувальників і освітян процес навчання та підвищення кваліфікації повинен проходити постійно Все що ми впроваджуємо – заради безпечного майбутнього держави. Адже, завдяки нашим спільним зусиллям є можливість попередити біду, мінімізувати її наслідки, організувати та виконати дієвий комплекс заходів аби забезпечити безпеку дітей та сприяти щасливому майбутньому» - зазначила у ході відкриття заходу начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю, підполковник служби ЦЗ Юлія Баришева.

Рятувальники зосередилися на темі безпеки дітей у побуті та, особливо, у ході навчального процесу, обговорили алгоритм дій під час виникнення надзвичайних подій у закладі освіти, заходи, які повинні вжити персонал школи. Освітянам розповіли про первинні засоби пожежогасіння, а саме вогнегасники та правила їх використання.

Не оминули важливе питання таке як виявлення підозрілих предметів схожих на вибухонебезпечні та розпилення невідомої речовини в закладах освіти, хибні виклики і замінування. Учасники переглянули начальний фільм загальноосвітньої школи №2, який був заздалегідь відзняти для того, щоб обговорити правильність та послідовність дій на усіх етапах. За легендою, у заклад освіти зайшла підозріла особа та розпилила невідому речовину й залишила сумку. Кожен представник, переглянувши ролик, оцінили комплекс організаційних дій керівництва та педколективу освітнього закладу і дали свої рекомендації.

Під час інформаційно-теоретичної частини, учасники обговорили організацію оповіщення населення міста у разі виникнення НС та укриття у захисних спорудах цивільного захисту.

Крім того, в ході семінару обговорили питання дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час виборчого процесу, так як більшість дільниць розташовані у закладах освіти.

Співробітники Товариства Червоного Хреста України, які також взяли участь у семінарі, розповіли про правила надання першої долікарської допомоги.

Наприкінці заходу всі учасники отримали методичні рекомендації профілактичного змісту для використання в рамках шкільної програми «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни», що сприятиме ефективнішому засвоєнню інформації дітьми.

 IMG_0048.JPG  IMG_0109.JPG

IMG_0066.JPG   IMG_0034.JPG

IMG_0197.JPG   IMG_5643.jpg

 


   
Останні новини
17 Серпня19:47 Рятувальники завітали на свято «Родинний Арт-Пікнік»
17 Серпня13:05 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
15 Серпня16:00 м. Енергодар: інформаційно-роз`яснювальна робота серед співробітників ДТЕК Запорізької ТЕС
15 Серпня15:19 м. Енергодар: екскурсія для вихованців літньої школи Малої академії наук
14 Серпня14:15 м. Енергодар: рятувальники завітали до дошкільнят
14 Серпня14:06 Рятувальники завітали до освітнього табору «Вогник» з лекцією про небезпеку ВНП
14 Серпня12:53 м. Мелітополь: рятувальники провели профілактичний рейд щодо заборони купання у необладнаних місцях
14 Серпня10:48 Рятувальники і волонтери дбають про безпеку на воді
13 Серпня13:47 Рятувальники привітали команду «Запорізька Січ» з впевненою перемогою на Всеукраїнських змаганнях "Школа безпеки"
9 Серпня16:00 Рятувальники провели широкомасштабну роз’яснювальну роботу під час Всеукраїнського фестивалю «З країни в Україну»
9 Серпня10:04 В ДСНС обговорили питання удосконалення нормативно-правової бази щодо утворення Центрів безпеки громадян в об'єднаних територіальних громадах
8 Серпня15:42 Лекція про небезпеку ВНП для учасників освітнього табору «Вогник» (ВІДЕО)
7 Серпня12:28 Особовий склад Головного управління висловлює щирі співчуття у зв’язку із передчасною смертю підполковника служби ЦЗ Вадима Потапенка
5 Серпня17:48 Запорізька область: рятувальники взяли участь у змаганнях "Кубок незламних"
5 Серпня17:11 Запорізькі рятувальники взяли участь у змаганнях на Кубок України з пожежно-прикладного спорту
Останні новини