ГоловнаОстанні новини17 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

м. Оріхів: рятувальники провели спеціальні об’єктові навчання та тренування з питань цивільного захисту на підприємстві ТОВ «МІК».

Опубліковано: 17.04.2019, 11:32

17  квітня  рятувальники 20-ї  державної  пожежно-рятувальної  частини ГУ ДСНС у Запорізькій області згідно затвердженого  графіка спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту  на 2019 рік  провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті ТОВ »МІК», в м. Оріхів.

За тактичним задумом в результаті короткого замкнення електричної проводки виникла пожежа в приміщенні швейного цеху. Силами працівників об’єкту було проведено евакуацію персоналу та розпочато гасіння умовної пожежі за  допомогою первинних засобів пожежогасіння. 

Тим часом на гасіння пожежі прибув місцевий підрозділ 20-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Оріхів.

Рятувальники в складі ланки газодимозахисників в першу чергу провели розвідку, в результаті якої в приміщенні виявили потерпілого. Чоловіка негайно евакуювали та передали в руки працівникам швидкої медичної допомоги, паралельно з тим подали на гасіння умовної пожежі два водяні стволи. За лічені хвилини умовна пожежа була ліквідована. Вогнебоці звернули увагу на стан зовнішнього протипожежного водопостачання, зокрема на пожежні гідранти, які знаходяться поблизу та шляхи під’їзду.

Бійцями ДСНС проведена роз’яснювальна робота з працівниками підприємства щодо дій на випадок виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації та звернули увагу на справність первинних засобів пожежогасіння, а також на стан внутрішнього пожежогасіння.          

Для кращого сприйняття необхідної інформації працівники Оріхівського районного сектору роздали працівникам відповідні листівки та експрес-інформації із правилами безпеки життєдіяльності.

От1 — копия.jpg от2 — копия.jpg

от3 — копия.jpg от4 — копия.jpg

от6 — копия.jpg от7.jpg

тоо.jpg

Оріхівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області


   
Останні новини
20 Червня17:07 Запорізький район: напередодні жнивної кампанії рятувальники проводять профілактичну роботу у місцях збирання та зберігання врожаю
20 Червня13:14 Попередження про високу і надзвичайну пожежну небезпеку
20 Червня12:57 Правила пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці
19 Червня16:32 Запорізька область: рятувальники нагадують відпочивальникам правила безпеки під час відпочинку на водних об`єктах
19 Червня15:58 м. Енергодар: рятувальники відпрацювали дії під час порятунку людей на водоймах у літній період
19 Червня14:19 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності (НМЯ І) по Запорізькій області
18 Червня15:25 м. Енергодар: рятувальники провели екскурсію для дошкільнят
18 Червня14:55 Веселівський район: рятувальники попереджають про дотримування вимог безпеки життєдіяльності та правил пожежної безпеки !
18 Червня13:41 м. Бердянськ: розпочала роботу літня школа плавання для дітей
17 Червня17:57 м. Бердянськ: рятувальники провели профілактичний рейд у місцях заборонених для купання
17 Червня13:13 Запорізька область: рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання громадянами правил безпеки під час відпочинку біля водойм
16 Червня13:27 м. Запоріжжя: рятувальники проводять профілактичну роботу серед населення
15 Червня14:21 Запорізька область: рятувальники попереджають громадян про небезпеку пожеж в екосистемах та під час відпочинку на водних об’єктах
14 Червня17:48 м. Бердянськ: рятувальники залучились до заходів під час святкування «Дня родини».
14 Червня17:25 Рятувальники спільно з представниками Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства провели навчання по безпечному поводженню в екосистемах та дій під час надзвичайних подій на воді (ВІДЕО)
Останні новини