ГоловнаОстанні новини31 Березня, 2019р.
 Версія для друку

До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби

Опубліковано: 31.03.2019, 08:25

З метою підвищення готовності органів та підрозділів ДСНС до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення 31 березня виборів Президента України, з 9 години 25 березня органи управління і сили ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.

З понеділка, 25 березня, розпочав також свою роботу оперативний міжвідомчий штаб органів системи Міністерства внутрішніх справ, який очолив перший заступник міністра МВС Сергій Яровий.

Так, в останній тиждень перед виборами організовано цілодобове чергування оперативних груп для здійснення моніторингу обстановки щодо надзвичайних ситуацій і небезпечних подій, координації дій сил і засобів ДСНС, а також взаємодії з правоохоронними та іншими державними органами, що забезпечують безпеку на об’єктах, задіяних до проведення виборів.

Водночас у будівлях, де розміщено виборчі дільниці, для забезпечення первинного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж і небезпечних подій організовано чергування пожежних постів.

Для забезпечення виконання робіт, пов’язаних із обстеженням ділянок місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів, на цих об'єктах задіяні і піротехніки ДСНС.

Крім того, в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС.


   
Останні новини
26 Квітня14:29 Вільнянський район: рятувальники взяли участь у заходах присвячених 33-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС
26 Квітня14:16 В рамках Дня цивільного захисту рятувальники навчили школярів правилам безпеки (ВІДЕО)
26 Квітня14:04 Попередження про високу пожежну небезпеку
26 Квітня13:31 м. Запоріжжі: відбувся міський етап Фестивалю Дружин юних пожежних
26 Квітня12:07 Звернення Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
26 Квітня12:02 “Щоденно у природних екосистемах виникає до 120 пожеж”, - Микола Чечоткін
26 Квітня11:17 Рятувальники вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
25 Квітня16:51 Запорізька область: у Широківській об’єднаній територіальній громаді пройшов семінар з питань безпеки життєдіяльності
25 Квітня16:35 Веселівський район: рятувальники взаємодіють з релігійними закладами
25 Квітня16:31 Рятувальники долучилися до озеленення Василівського лісництва
25 Квітня15:57 Рятувальники спільно з представниками Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства провели навчання по безпечному поводженню в екосистемах
25 Квітня15:51 м. Енергодар: діти співробітників ДТЕК Запорізької ТЕС познайомились з роботою рятувальників
25 Квітня15:46 “В усіх регіонах організовані заходи щодо посилення пожежної та техногенної безпеки під час Великодня”, - Микола Чечоткін
25 Квітня13:14 Підготовка об’єктів, які будуть задіяні під час святкування Великодня
25 Квітня12:56 Запорізька область: розпочалися перевірки будинків підвищеної поверховості
Останні новини