ГоловнаОстанні новини3 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

Спецслужби та відомства відзвітували про готовність до реагування на потенційні зимові ризики

Опубліковано: 03.12.2018, 13:13

3 грудня у Головному управлінні відбулася міжвідомча прес-конференція, під час якої представники місцевої влади, рятувальники, патрульні поліцейські та співробітники служби автомобільних доріг обговорили притаманні зимові небезпеки та готовність до реагування на них.

«У разі ускладнення погодних умов, пов’язаних із сніговими заметами, до розчистки доріг загального користування та вуличної мережі населених пунктів, в районах та містах обласного значення, сплановано залучити 1268 одиниць спеціальної техніки, з яких: 465 одиниць техніки міст обласного значення, 474 одиниці техніки комунальних служб та по договорам, 288 - облавтодору та сторонніх організацій по договорам, 41 - ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Після уточнення карт-схем зон можливого виникнення НС пов’язаних із сніговими заметами визначено 85 ділянок автодоріг державного та регіонального значення загальною протяжністю 160,1 км, на яких ймовірні затори» - повідомив заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту населення ЗОДА Валентин Артемчук.

Для ліквідації наслідків несприятливих погодних умов і надзвичайних подій і аварій в зимовий період від Головного управління ДСНС області на чергуванні знаходиться 284 чоловік особового складу, у разі ускладнення оперативної обстановки може бути залучена резервна зміна у кількості 283 чоловік особового складу.

Підрозділами Головного управління проведена робота по підготовці спеціальної та інженерної техніки до експлуатації в осінньо-зимовий період.

В постійній готовності знаходиться техніка підвищеної прохідності для забезпечення гасіння пожеж в несприятливих погодних умовах зимового періоду, інженерна та спеціальна техніка. Для рятування людей на водних об’єктах підготовлено 2 катера на повітряній подушці «МАРС–700», моторний човен UMS-600.

Транспортно-експлуатаційний стан мережі автомобільних доріг загального користування області та вулично-шляхових мереж населених пунктів області безпосередньо впливає на забезпечення належного рівня безпеки руху.

Співробітниками управління патрульної поліції в Запорізькій області спільно з представниками Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізький облавтодор, посадовими особами органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади, працівниками комунальних підприємств прийнято участь у осінньому комісійному обстеженні автомобільних доріг та вулиць населених пунктів.

Під час огляду перевірено стан покриття проїзної частини, узбіччя, тротуарів, забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху, перехідно-швидкісних смуг, штучних споруд дорожнього господарства, та зовнішнього штучного освітлення, а також виконання заходів забезпечення безпеки руху на аварійно-небезпечних ділянках і в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод, їх облаштування технічними засобами регулювання дорожнім рухом відповідно до затверджених схем.

«За результатом обстеження, на усунення недоліків в утримані доріг та вулиць, співробітниками УПП в Запорізькій області ДПП видано 34 вимоги. За допущені недоліки в утриманні вулично-шляхової мережі, відносно посадових осіб дорожніх, комунальних та залізничних організацій складено 29 адміністративних матеріалів за які передбачена відповідальність згідно ст. 140 КУпАП» - зазначив заступник начальника Управління патрульної поліції у Запорізькій області Микола Куліш.

Станом на 3 грудня на виробничих базах ДП «Запорізький облавтодор» наявність протиожеледних матеріалів для зимового утримання доріг державного значення  складає: відсіву – 19,38 тис. т, - це 97% від потреби, солі – 3 тис.т. «Для забезпечення роботи в осінньо-зимовий період відремонтовано та підготовлено 196 одиниць дорожньої снігоочисної техніки, яка буде задіяна в зимовому утриманні доріг» - розповів провідний інженер відділу з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг та штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Максим Кочубей.

 

У свою чергу, Тетяна Сорокіна – заступник начальника обласного Гідрометцентру зазначила, що запоріжцям варто очікувати на теплу зиму. Середній показник температури повітря прогнозується на 1-1,5 градуси вище, ніж у минулі роки.

Проте, незважаючи на втішні прогнози, область готується до оперативного надання допомоги людям на період ускладнення погодних умов та значного зниження температури, організовуючи пункти обігріву. За попередньою інформацією їх планується розгорнути 257. Для попередження загибелі людей від переохолодження планується створити 137 груп соціальних патрулів.

DSC_0046.JPG DSC_0069.JPG

DSC_0093.JPG DSC_0106.JPG

DSC_0112.JPG IMG_3498.JPG

IMG_3517.JPG

 


   
Останні новини
22 Березня16:38 м. Токмак: рятувальники провели рейд щодо заборони спалювання сухого листя та сміття на автостанції
22 Березня13:38 Токмак: відбувся міський етап Всеукраїнського фествалю дружин юних пожежних
22 Березня13:00 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності
21 Березня16:15 м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами нагадали громадянам правила безпечної поведінки з ВНП
21 Березня15:59 Сонячний урок безпеки від запорізьких рятувальників для особливих дітей (ВІДЕО)
21 Березня10:51 Василівський р-н: фахівці ДСНС нагадали правила пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях
21 Березня09:56 Токмацькі рятувальники провели протипожежний інструктаж з членами виборчих комісій
20 Березня16:53 Оріхівський район: провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
20 Березня16:48 Веселівський район: відбувся фестиваль Дружини юних пожежних
20 Березня16:08 Рятувальники та співробітники ДПТ визначили обласних призерів Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт «Кращій пожежний – це ти обережний»
20 Березня15:27 м. Оріхів: рятувальники провели спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки в школі
20 Березня14:49 м. Мелітополь: рятувальники провели роз`яснювальну роботу на ринках
19 Березня11:05 Більмацький район: пройшов Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт «Кращій пожежний – це ти обережний»
19 Березня08:00 Правила пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці
18 Березня15:39 Запорізькі рятувальники нагадали правила пожежної та техногенної безпеки членам виборчих комісій
Останні новини