ГоловнаОстанні новини12 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники обговорили актуальні питання дерегуляції підприємницької діяльності

Опубліковано: 12.11.2018, 12:09

12 листопада на базі Головного управління ДСНС області відбувся круглий стіл присвячений обговоренню питань дерегуляції підприємницької діяльності.

Участь у заході взяли представники Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Департаменту соціального захисту населення ЗОДА, Департаменту культури туризму національностей та релігій ЗОДА, Запорізької обласної ради профспілок, Торгово-промислової палати.

Учасники обговорили процедуру подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки; критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових перевірок; вимоги з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту.

Однією з головних новацій, яка започатковується ДСНС, є те, що підприємець має можливість отримувати адміністративні послуги, що надаються службою, дистанційно в електронному вигляді. Урядом було прийнято Постанову “Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації з питань пожежної безпеки”, якою реалізовано зазначений механізм для подання на реєстрацію декларації. Положення постанови усувають можливі корупційні ризики при наданні зазначеної адміністративної послуги, спрощують відносини між суб’єктами господарювання та контролюючим органом.

Електронна послуга вже доступна через https://e-services.dsns.gov.ua/ і https://www.kmu.gov.ua/ua/services.  Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.

«З моменту запуску електронної послуги по Україні подано та зареєстровано 3808 Декларацій, в Запорізькій області з 7 місяці роботи електронної системи зареєстровано 112 декларації» - зазначив провідний інспектор відділу пожежної безпеки управління із запобігання надзвичайним ситуаціям  Сергій Мельник.

До критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері техногенної та пожежної безпеки, належать:

Повний перелік критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері техногенної та пожежної безпеки, їх показники та кількість балів за кожним показником визначено у додатках Постанови КМУ від 05 вересня 2018 р. № 715 http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/715-2018-%D0%BF

«Планові заходи державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки здійснюються за діяльністю суб’єктів господарювання з такою періодичністю:з високим ступенем ризику — не частіше одного разу на два роки; із середнім ступенем ризику — не частіше одного разу на три роки; з незначним ступенем ризику — не частіше одного разу на п’ять років» - пояснив начальник управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Євген Водоп’янов.

Для забезпечення готовності захисних споруд до використання за призначенням їх балансоутримувачі здійснюють оцінку стану їх готовності,  організовують періодичні огляди стану захисних споруд, перевірку працездатності їх основного обладнання, планують і проводять технічне обслуговування обладнання та систем життєзабезпечення захисних споруд.

«Оцінка стану готовності захисних споруд здійснюється щороку з метою виявлення недоліків у стані утримання та експлуатації захисних споруд, передбачення заходів щодо приведення захисної споруди в готовність до використання за призначенням» - повідомив провідний фахівець відділу інженерно – технічних заходів та оповіщення управління організації заходів цивільного захисту Роман Короп.

Ознайомитися з вимогами з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту можна за посиланням http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0879-18

 

 IMG_2691.JPG IMG_2694.JPG

IMG_2700.JPG IMG_2706.JPG

IMG_2712.JPG IMG_2720.JPG

 

 

 


   
Останні новини
19 Березня08:00 Правила пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці
18 Березня15:39 Запорізькі рятувальники нагадали правила пожежної та техногенної безпеки членам виборчих комісій
18 Березня14:00 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності
18 Березня09:40 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 44 особи та ліквідували 2 тис. 264 пожежі
15 Березня14:55 м. Запоріжжя: рятувальники провели профілактичну роботу щодо попередження пожеж в екосистемах
15 Березня13:45 м. Токмак: рятувальники провели рейд у житловому секторі щодо заборони спалювання сухостою
15 Березня13:35 м. Енергодар: рятувальники провели роз`яснювальну роботу в житловому секторі
15 Березня13:33 Оріхівський район: інспектори ДСНС провели зустріч з головами та членами виборчих дільниць
15 Березня12:20 Рятувальники завітали до Люцернянського навчально-виховного комплексу
15 Березня09:54 м. Мелітополь: відбувся міський етап Фестивалю Дружин юних пожежних
14 Березня16:57 м. Енергодар: рятувальники проводять перевірки стану будинків підвищеної поверховості
14 Березня16:31 м. Мелітополь: рятувальники провели роз`яснювальну роботу в житловому секторі
14 Березня16:09 м. Енергодар: до об’єктової пожежної частини завітали учні
14 Березня15:59 Рятувальники провели тренування для вогнеборців місцевої пожежної охорони Широківської ОТГ
13 Березня14:55 До Оріхівських рятувальників завітали школярі
Останні новини