ГоловнаОстанні новини6 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Як рятувальники ярмаркують: веселі розваги для дітлахів, безліч локацій та солодкі «безпечні» подарунки

Опубліковано: 06.10.2018, 10:38

Одним з пріоритетних напрямків роботи рятувальників є профілактично-роз’яснювальна робота з дітьми. Тому під час акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» кожен маленький гість свята має змогу взяти участь у конкурсній програмі. Жодна дитина не залишається байдужою, проходячи повз величезних червоних велетнів. Діти різного віку знаходять для себе щось цікаве у Містечку рятувальників. На малих чекають різноманітні рухливі ігри і змагання. Зауважимо, що ця, на перший погляд, розвага, має й навчальний характер. Доведено, що саме в ігровій формі діти найкраще засвоюють важливу інформацію. Адже тут дітям показують, як правильно, у разі потреби, надягти протигаз, як користуватися вогнегасником, як надати першу долікарську допомогу постраждалим. Саме тут, на своєму власному прикладі, рятувальники показують наступним поколінням, як важливо бути обізнаними в питаннях безпеки та не залишатися байдужими до чужого лиха.

Крім того, найактивнішим відвідувачам дарують пам’ятні солодкі сувеніри – шоколадки «Територія безпеки» із символікою служби та правилами.

Також рятувальники роздають випуски відомчої газети «Ситуація», сторінками якої читачі зможуть поринути у будні людей почесної професії та згадати основні правила безпеки життєдіяльності. Як малі, так і дорослі із зацікавленістю розглядають стенди з виставкою дитячих малюнків «ДСНС очима дітей», на якій представлено понад 100 учнівських робіт. У ході заходу рятувальники провели конкурс малюнків на асфальті, у якому дітлахи змогли у повній мірі проявити свою фантазію та зобразити Службу порятунку такою, яка вона постає у їх дитячій уяві: мужньою, хороброю, здатною захистити від будь-яких небезпек. Часто конкурсанти малювали свої улюблені пожежні автомобілі, якими вони так захоплюються. Разом з цим, соціальний партнер Група компаній «Фокстрот» дарує розклади уроків за мотивами мультфільму «Фокс і Трот поспішають на допомогу» на тему безпеки життєдіяльності.

Однією із цікавих локацій, яка користується попитом, став стенд «Я люблю Службу порятунку», де кожний може написати на згадку свої враження та побажання рятувальникам.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області висловлює особливу подяку постійним партнерам за допомогу у проведенні Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», а також за сприяння у просвітницькій роботі з основ безпеки життєдіяльності серед дорослих і дітей, а саме: Запорізькому обласному благодійному фонду «Посмішка дитини», Групі компаній «Фокстрот», учням та директору ЗНВК військово-спортивного профілю «Запорізька Січ» Ларисі Ганжі, команді «Школа безпеки», команді ДЮП «Лицарі вогню» ЗОШ №15 м. Запоріжжя та їх керівникові Денису Сімакову, пілотному проекту, який в Запоріжжі впроваджує німецька федеральна компанія GIZ за дорученням Німецького Уряду проекту "Терапевтичні собаки для України" та його керівнику Альоні Сердюк.

DSC_0099.JPGDSC_0104.JPG

DSC_0119.JPGDSC_0125.JPG

DSC_0135.JPGDSC_0136.JPG

DSC_0139.JPGDSC_0156.JPG

DSC_0180.JPGDSC_0185.JPG

DSC_0195.JPGIMG_1040.JPG

IMG_1063.JPGIMG_5482.JPG


   
Останні новини
22 Березня16:38 м. Токмак: рятувальники провели рейд щодо заборони спалювання сухого листя та сміття на автостанції
22 Березня13:38 Токмак: відбувся міський етап Всеукраїнського фествалю дружин юних пожежних
22 Березня13:00 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності
21 Березня16:15 м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами нагадали громадянам правила безпечної поведінки з ВНП
21 Березня15:59 Сонячний урок безпеки від запорізьких рятувальників для особливих дітей (ВІДЕО)
21 Березня10:51 Василівський р-н: фахівці ДСНС нагадали правила пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях
21 Березня09:56 Токмацькі рятувальники провели протипожежний інструктаж з членами виборчих комісій
20 Березня16:53 Оріхівський район: провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
20 Березня16:48 Веселівський район: відбувся фестиваль Дружини юних пожежних
20 Березня16:08 Рятувальники та співробітники ДПТ визначили обласних призерів Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт «Кращій пожежний – це ти обережний»
20 Березня15:27 м. Оріхів: рятувальники провели спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки в школі
20 Березня14:49 м. Мелітополь: рятувальники провели роз`яснювальну роботу на ринках
19 Березня11:05 Більмацький район: пройшов Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт «Кращій пожежний – це ти обережний»
19 Березня08:00 Правила пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці
18 Березня15:39 Запорізькі рятувальники нагадали правила пожежної та техногенної безпеки членам виборчих комісій
Останні новини