ГоловнаОстанні новини1 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Журналісти поспілкувалися з кращими начальниками караулів країни

Опубліковано: 01.10.2018, 15:09

Щороку в м. Вінниця  на базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходить Всеукраїнський конкурс «Кращий начальник караулу» серед начальників караулів державних пожежно-рятувальних частин Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Змагання проходять у трьох номінаціях. Програма конкурсних випробувань складається з теоретичних тестових завдань (50 питань з дисциплін, що вивчалися протягом навчального року в системі службової підготовки та дві задачі з пожежної тактики), а також виконання нормативів зі спеціальної підготовки. А це передбачає: одягання захисного одягу та спорядження, виконання вправ з рятувальною мотузкою (в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого; закріплення рятувальної мотузки за конструкцію) та вправ з пожежною драбиною (перенесення, підвіска і підйом по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти; підйом по встановленій висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної башти).

Запорізькі рятувальники завжди входять до десятки найкращих, а цьогоріч наша команда здобула кращі результати. Так, представник 12-ДПРЧ капітан служби цивільного захисту Дмитро Хаванов посів п’яте місце у номінації «кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони населених пунктів»,  рятувальник 28-ДПРЧ капітан служби цивільного захисту Юрій Петрищев став другим у номінації «кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони об’єктів», а перше місце в номінації «кращий молодий начальник караулу» виборов старший лейтенант служби цивільного захисту Вадим Кравченко з 26-ДПРЧ.

Отже, 1 жовтня в Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області відбулась прес-конференція, під час якої кращі начкари поспілкувалися з журналістами та розповіли, як їм вдалося вибороти перемогу.

«Боротьба була дуже запеклою, - ділиться Юрій Петрищев, - від першого місця мене відділяв всього 1 бал».

«Ці змагання – оцінка нашої повсякденної роботи. Як начальники караулів, ми повинні добре знати теоретичну базу та постійно удосконалювати навички й уміння», - говорить Вадим Кравченко. 

А запорізькі рятувальники пишаються своїми колегами, вітають із заслуженою перемогою, бажають витримки та сил для нових досягнень!

IMG_5311.JPGIMG_5276.JPGIMG_5284.JPG


   
Останні новини
22 Березня16:38 м. Токмак: рятувальники провели рейд щодо заборони спалювання сухого листя та сміття на автостанції
22 Березня13:38 Токмак: відбувся міський етап Всеукраїнського фествалю дружин юних пожежних
22 Березня13:00 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності
21 Березня16:15 м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами нагадали громадянам правила безпечної поведінки з ВНП
21 Березня15:59 Сонячний урок безпеки від запорізьких рятувальників для особливих дітей (ВІДЕО)
21 Березня10:51 Василівський р-н: фахівці ДСНС нагадали правила пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях
21 Березня09:56 Токмацькі рятувальники провели протипожежний інструктаж з членами виборчих комісій
20 Березня16:53 Оріхівський район: провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
20 Березня16:48 Веселівський район: відбувся фестиваль Дружини юних пожежних
20 Березня16:08 Рятувальники та співробітники ДПТ визначили обласних призерів Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт «Кращій пожежний – це ти обережний»
20 Березня15:27 м. Оріхів: рятувальники провели спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки в школі
20 Березня14:49 м. Мелітополь: рятувальники провели роз`яснювальну роботу на ринках
19 Березня11:05 Більмацький район: пройшов Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт «Кращій пожежний – це ти обережний»
19 Березня08:00 Правила пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці
18 Березня15:39 Запорізькі рятувальники нагадали правила пожежної та техногенної безпеки членам виборчих комісій
Останні новини