ГоловнаОстанні новини1 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Журналісти познайомилися з командою «Найсильніших пожежних-рятувальників»

Опубліковано: 01.10.2018, 13:52

Історія «Firefighter Combat Challenge» бере свій початок в Америці. Згодом спорт найсильніших рятувальників впевнено рушив країнами Європи. А цьогоріч увірвався й в Україну. І тут не дарма використовується слово «увірвався», бо у вересні вперше в столиці пройшли міжнародні змагання. За звання «Найсильніших пожежних-рятувальників» боролася 31 командф з усієї держави, а також вже досвідчені німці та білоруси. Влітку сформували й збірну Запорізької області. Тренером став Сергій Дудник, а представником команди – Михайло Бугайов. У команди було всього два місяці, аби підготуватися до змагань. І вона підтвердила козацький дух регіону та посіла 8-ме місце у загальнокомандному заліку. Приголомшливий результат для першого разу!  

Отже, під час прес-конференції представники запорізьких ЗМІ познайомилися з командою «Найсильніших пожежних-рятувальників». А це: Сергій Куліков, Дмитро Хаванов, Олексій Пастирєв, Вадим Кравченко, Віталій Пелешко, Марія Виниченко, Вікторія Мельник, Надія Варчук, Олександр Мальований, Олег Смоляной, Анатолій Храмов, Євген Деревянко та Антон Новак. Треба наголосити, що за правилами змагань жінки виконують всі нормативи на рівні з чоловіками. А подолати треба не мало. Пожежно-рятувальний спорт включає в себе три види вправ: індивідуальний забіг, тандем та командна естафета, які складаються з наступних етапів: підйом пакету сходовими маршами на майданчик 4-го поверху навчальної вежі, підйом рукавної скатки та спуск з вежі, силовий тренажер, прокладення робочої лінії та подання ствола на заливку мішені, перенесення потерпілого вагою 80 кг.

Проте, як зауважили члени команди, злагодженість, самовідданість та взаємопідтримка допомогли подолати всі труднощі змагань.

Тренер Сергій Дуднік приєднався до лав рятувальників у 1993 році. Працював пожежним, згодом став начальником караулу, займався пожежно-прикладним спортом. Наразі він – викладач навчального пункту Аварійно-рятувального загону спецпризначення облДСНС.  Сергій Володимирович кожного дня навчає майбутніх пожежних та добре знає, що згуртованість і довіра в колективі – це найважливіше. Своєю енергією, цілеспрямованістю та силою він надихає всю команду. «Я задоволений результатом. Подалі ми зможемо добитися ще більшого. Молодці – всі! А коли виступали дівчата, в мене взагалі, мурахи по тілу біжали», - хвалить тренер. А підопічні, в свою чергу, дуже вдячні своєму вчителю та наставнику. «Ми всі дуже різні, - розповідає Марія Виниченко, - але працюємо в одному напрямку, на єдиний результат. Підбадьорюємо одне одного та ніколи не кидаємо, якщо щось не вдається». Захоплюється командою і Вадим Кравченко: «Те, що коллектив хороший, я зрозумів буквально з першого тренування. Всього за 2 місяці ми стали сім'єю».

А рятувальники Запорізького гарнізону бажають команді впевненності в своїх силах та подальших перемог і досягнень!    

IMG_5303.JPGIMG_5248.JPG


   
Останні новини
22 Березня16:38 м. Токмак: рятувальники провели рейд щодо заборони спалювання сухого листя та сміття на автостанції
22 Березня13:38 Токмак: відбувся міський етап Всеукраїнського фествалю дружин юних пожежних
22 Березня13:00 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності
21 Березня16:15 м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами нагадали громадянам правила безпечної поведінки з ВНП
21 Березня15:59 Сонячний урок безпеки від запорізьких рятувальників для особливих дітей (ВІДЕО)
21 Березня10:51 Василівський р-н: фахівці ДСНС нагадали правила пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях
21 Березня09:56 Токмацькі рятувальники провели протипожежний інструктаж з членами виборчих комісій
20 Березня16:53 Оріхівський район: провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
20 Березня16:48 Веселівський район: відбувся фестиваль Дружини юних пожежних
20 Березня16:08 Рятувальники та співробітники ДПТ визначили обласних призерів Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт «Кращій пожежний – це ти обережний»
20 Березня15:27 м. Оріхів: рятувальники провели спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки в школі
20 Березня14:49 м. Мелітополь: рятувальники провели роз`яснювальну роботу на ринках
19 Березня11:05 Більмацький район: пройшов Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт «Кращій пожежний – це ти обережний»
19 Березня08:00 Правила пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці
18 Березня15:39 Запорізькі рятувальники нагадали правила пожежної та техногенної безпеки членам виборчих комісій
Останні новини