ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

м. Енергодар: рятувальники відзначили професійне свято – День рятівника

Опубліковано: 14.09.2018, 15:01

14 вересня в актовій залі культурно-ділового центру «Молодіжний» міста Енергодар пройшли урочисті збори з нагоди відзначення професійного свята – День рятівника. Привітати рятувальників прибуло багато шанованих гостей, серед яких: представники міської ради, адміністрація містоутворюючих підприємств, командир військової частини, керівники лісового господарства, управління освіти та духовенство. Атмосферу свята створили творчі колективи та сольні виконавці КДЦ «Молодіжний», а також співробітники ДСНС, які прикрасили урочисті заходи своїми відеокліпами.

На початку заходу з вітальним словом виступив начальник 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області полковник служби цивільного захисту Віталій Троян: «Рятувальники щоденно демонструють мужність та героїзм. Ви робите все можливе й неможливе, аби захистити наше місто, її громадян від різного роду надзвичайних ситуацій та подій. Щиро вдячний за вашу працю, бажаю усім вам міцного здоров'я, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир та злагода, добробут та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам щастям та добром. Зі святом, Вас рятувальники!».

На урочистостях нагородили кращих працівників частин.

Нагрудним знаком «За відданість пожежній справі» нагороджено начальника караулу 32-ДПРЧ з охорони об’єкту майора служби цивільного захисту Євгена Анцифєрова та начальника чергової зміни ОКВ 1-ДПРЗ  майора служби цивільного захисту Михайла Концура.

Грамоту Головного управління ДСНС України у Запорізькій області отримала диспетчер 32-ДПРЧ рядовий служби цивільного захисту Мирослава Кисельова. Оголошено подяку Головного управління ДСНС України у Запорізькій області інспектору 13-ДПРЧ лейтенанту служби цивільного захисту Владиславу Мальованому.

За високопрофесійне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у службовій діяльності, а також з нагоди Дня рятівника, цьогоріч заохочено 62 співробітника пожежних підрозділів міста, з них 49 рятувальників заохочені правами керівництва 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, 13 вогнеборців нагороджені листами подяки та цінними подарунками від Енергодарського міського голови.

Під час урочистих заходів Кубком переможця нагородили 3 караул 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у запорізькій області за зайняте перше місце у змаганнях з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів 1-ДПРЗ у 2018 році. Кубок переможця також отримала 31-ДПРЧ з охорони об’єктів за зайняте перше місце у спартакіаді серед підрозділів 1-ДПРЗ у 2018 році.

Також, у порядку заохочення присвоєно на один ступінь вище спеціальне звання старший прапорщик служби цивільного захисту Юрію Полякову – водію 31-ДПРЧ з охорони об’єктів. Достроково присвоєно чергове спеціальне звання молодшого начальницького складу старший прапорщик служби цивільного захисту Юрію Романову – командиру відділення 31-ДПРЧ з охорони об’єктів. Присвоєно чергове спеціальне звання старшого начальницького складу майор служби цивільного захисту Максиму Альошину та Дмитру Лойку – провідним фахівцям відділення цивільного захисту 31-ДПРЧ з охорони об’єктів.

У своє професійне свято рятувальники подякували місцевим засобам масової інформації за плідну співпрацю та активне сприяння щодо висвітлення діяльності пожежно-рятувальних підрозділів міста Енергодар у сфері забезпечення цивільного захисту населення.

Вітаючи рятувальників зі святом, почесні гості у своїх привітаннях наголошували, що «рятувальник» – це покликання мужніх та сильних духом людей, яке вимагає самопожертви та відданості обраному покликанню, бути готовим жертвувати власним спокоєм заради життя і безпеки громадян. Також дякували за службу, оперативність, професіоналізм, злагоджену роботу під час ліквідації надзвичайних ситуацій та побажали мирного неба, достатку та поменше тривожних викликів.

Після офіційної частини, в продовження свята біля БК «Сучасник» відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Andrey D Tй -20626.jpgAndrey D Tй -20647.jpg

Andrey D Tй -20650.jpgAndrey D Tй -20655.jpg

Andrey D Tй -20666.jpgAndrey D Tй -20668.jpg

Andrey D Tй -20689.jpgAndrey D Tй -20690.jpg

Andrey D Tй -20694.jpgAndrey D Tй -20695.jpg

Andrey D Tй -20697.jpgAndrey D Tй -20700.jpg

 

1-ДПРЗ Головного управління

ДСНС України у Запорізькій області

 


   
Останні новини
25 Березня15:33 Запорізькі рятувальники отримали благодійну допомогу зі Швейцарії
25 Березня10:40 Психологи ДСНС Запорізької області освоюють метод каністерапії для застосування у подальшій роботі
22 Березня16:38 м. Токмак: рятувальники провели рейд щодо заборони спалювання сухого листя та сміття на автостанції
22 Березня13:38 Токмак: відбувся міський етап Всеукраїнського фествалю дружин юних пожежних
22 Березня13:00 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності
21 Березня16:15 м. Енергодар: рятувальники спільно з волонтерами нагадали громадянам правила безпечної поведінки з ВНП
21 Березня15:59 Сонячний урок безпеки від запорізьких рятувальників для особливих дітей (ВІДЕО)
21 Березня10:51 Василівський р-н: фахівці ДСНС нагадали правила пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях
21 Березня09:56 Токмацькі рятувальники провели протипожежний інструктаж з членами виборчих комісій
20 Березня16:53 Оріхівський район: провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
20 Березня16:48 Веселівський район: відбувся фестиваль Дружини юних пожежних
20 Березня16:08 Рятувальники та співробітники ДПТ визначили обласних призерів Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт «Кращій пожежний – це ти обережний»
20 Березня15:27 м. Оріхів: рятувальники провели спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки в школі
20 Березня14:49 м. Мелітополь: рятувальники провели роз`яснювальну роботу на ринках
19 Березня11:05 Більмацький район: пройшов Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт «Кращій пожежний – це ти обережний»
Останні новини