ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5259

Останні новини

18 Червня15:25 м. Енергодар: рятувальники провели екскурсію для дошкільнят
Екскурсії до пожежної частини допоможуть дітям провести безпечні літні канікули, адже тут рятувальники завжди наголошують на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності.
18 Червня14:55 Веселівський район: рятувальники попереджають про дотримування вимог безпеки життєдіяльності та правил пожежної безпеки !
18 червня 2019 року співробітники Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області організували та провели рейдову перевірку з питань дотримання вимог правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у літній пожежонебезпечний період 2019р. на об’єктах Чкаловської сільської ради.
18 Червня13:57 Правила пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці
Відповідальність за забезпечення заходів пожежної та техногенної безпеки, утримання засобів протипожежної автоматики, засобів гасіння пожеж та протипожежної автоматики, засобів гасіння пожеж та протипожежного інвентарю покладається на керівників установ, організацій, де розміщується виборча дільниця, а також голів виборчих дільниць (на виборчій дільниці).
18 Червня13:41 м. Бердянськ: розпочала роботу літня школа плавання для дітей
17 червня на базі КП "Рятувально-водолазна служба" Бердянської міської ради розпочала роботу літня школа плавання для дітей. Вихованці можуть безкоштовно навчитися правильно вести себе на воді та оволодіти азами безпечного плавання під керівництвом кваліфікованого тренера.
17 Червня17:57 м. Бердянськ: рятувальники провели профілактичний рейд у місцях заборонених для купання
З метою запобігання надзвичайних подій на водних об’єктах, підвищення ефективності проведення профілактичної роботи з населенням, рятувальники запорізького гарнізону проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи з відпочивальниками на всіх водоймах області.
17 Червня13:14 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
18-20 червня у місті Запоріжжя та на території Запорізької області зберігатиметься надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас).
17 Червня13:13 Запорізька область: рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання громадянами правил безпеки під час відпочинку біля водойм
17 червня співробітники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області здійснили черговий профілактичний рейд серед місцевих жителів щодо дотримання правил поведінки на воді у літній період.
16 Червня13:27 м. Запоріжжя: рятувальники проводять профілактичну роботу серед населення
З метою попередження травмування, загибелі людей та виникнення надзвичайних ситуацій під час літнього відпочинку, 16 червня співробітники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області здійснили черговий профілактичний рейд серед місцевих жителів щодо дотримання правил поведінки на воді у літній період.
15 Червня14:21 Запорізька область: рятувальники попереджають громадян про небезпеку пожеж в екосистемах та під час відпочинку на водних об’єктах
З настанням літнього періоду громадяни все частіше відпочивають на природі. Коли панує спекотна погода, небезпека виникнення пожеж на відкритих територіях зростає.
14 Червня17:48 м. Бердянськ: рятувальники залучились до заходів під час святкування «Дня родини».
Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Зокрема, 14 червня рятувальники залучились до низки заходів присвячених «Дню родини».
14 Червня17:25 Рятувальники спільно з представниками Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства провели навчання по безпечному поводженню в екосистемах та дій під час надзвичайних подій на воді
14 червня спеціалісти Служби порятунку спільно з представниками Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства провели навчання особового складу на оперативне та якісне реагування під час пожеж в екосистемах та дій під час надзвичайних подій на воді. Навчання складалися з двох етапів.
14 Червня16:53 Приазовський район: рятувальники проведи День безпеки для дітей
14 червня приазовські рятувальники провели День безпеки для дітей табору «Фанта» КУ «Приазовський дитячий будинок дитячої та юнацької творчості». Участь у заході взяли понад 100 дітей віком від 6 до 16 років.
14 Червня09:02 Запорізькі рятувальники приєдналися до акції #ЯДонор
Щорічно, 14 червня відзначають Всесвітній день донора крові. У цей день ми висловлюємо подяку людям, які добровільно і безоплатно здають свою кров, необхідну для порятунку людських життів. Співробітники ГУ ДСНС України у Запорізькій області приєдналися до тижня благодійної здачі крові #яДонор.
13 Червня15:56 м. Токмак: учні пришкільного табору завітали до рятувальників
Канікули повинні проходити не тільки безпечно, але і цікаво. Тому, 13 червня діти з пришкільних таборів Новомиколаївського НВК та Таврійського НВК Токмацького району завітали до Державної пожежно-рятувальної частини №14, аби більше дізнатися про героїчну професію рятувальника та на власні очі побачити пожежні автомобілі з аварійним обладнання.
13 Червня15:50 м. Оріхів: безпечні канікули разом з рятувальниками
У школярів літні канікули, тож зараз вкрай важливим питанням є їхня безпека. Адже залишаючись без нагляду дорослих вони своїми діями, часом навіть ненароком, можуть спричинити пожежу чи іншу надзвичайну подію. Рятувальники не забувають про профілактичну роботу і продовжують навчати дітей правилам безпеки життєдіяльності.
13 Червня07:44 Запорізька область: рятувальники нагадують відпочивальникам правила безпеки під час відпочинку на водних об`єктах
Все більше людей масово вирушають на відпочинок до водойм. Не замислюючись над правилами безпечної поведінки, купаються у необладнаних місцях, нерідко - у стані алкогольного сп’яніння, пірнають у воду з катамаранів, причалів та дамб, запливають далеко від берега. Така необачність стає причиною трагічних наслідків
12 Червня19:07 м. Токмак: рятувальники з працівниками сільгосппідприємств провели семінар-нараду щодо забезпечення пожежної безпеки під час збиральної кампанії
11 червня з метою попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій під час збиральної кампанії, співробітники Токмацького міськрайонного сектору провели семінар-нараду з працівниками сільгосппідприємств Токмацького району щодо забезпечення пожежної безпеки під час збирання, переробки та зберігання врожаю.
12 Червня17:59 м. Запоріжжя: рятувальники отримали нове бойове спорядження
Цей сучасний бойовий одяг посилить виконання завдань за призначенням та допоможе вогнеборцям долати пожежі та рятувати людей.
12 Червня16:42 м. Бердянськ: рятувальники нагадують відпочивальникам правила безпеки під час відпочинку на водних об`єктах
Все більше людей масово вирушають на відпочинок до водойм. Не замислюючись над правилами безпечної поведінки, купаються у необладнаних місцях, нерідко - у стані сп’яніння, пірнають у воду з катамаранів, причалів та дамби, запливають далеко від берега.
12 Червня16:36 м. Запоріжжя: відбулося засідання «круглого столу» з обговорення проблемних питань з дерегуляції підприємницької діяльності
12 червня 2019 року на базі Головного управління ДСНС області відбувся круглий стіл присвячений обговоренню питань дерегуляції підприємницької діяльності.
12 Червня15:59 м. Енергодар: рятувальники завітали до пришкільного табору
У школярів розпочались довгоочікувані канікули, тож саме зараз вкрай важливим є забезпечення їм безпечне середовище для досугу.
12 Червня13:08 м. Оріхів: рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання громадянами правил безпеки під час відпочинку біля водойм
12 червня співробітники Оріхівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання громадянами правил безпеки під час відпочинку біля р. Конка міста Оріхів.
11 Червня19:40 м. Запоріжжя: очільник рятувальників привітав журналістів із професійним святом
Журналісти – це люди, які своєю працею роблять вагомий внесок формування громадської думки, виховують високі моральні якості, висвітлюють різноманітні заходи та події, в тому числі і про нелегку роботу рятувальників.
11 Червня16:23 м. Енергодар: відбулися змагання серед добровільних пожежних дружин ДТЕК Запорізької ТЕС
11 червня на території ДТЕК Запорізької ТЕС відбулись змагання добровільних пожежних дружин. Участь у змаганнях взяли 4 команди: цех технічного обслуговування та підготовки обладнання (ЦТО та ПО), котельно-турбінний цех (КТЦ), паливно-транспортний цех (ПТЦ) та електричний цех (ЕЦ).
11 Червня16:18 м. Енергодар: рятувальники провели профілактичну роботу в трудових колективах
З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, загибелі людей на них, 11 червня фахівці 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з охорони об’єктів провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед співробітників ВП Запорізької АЕС та ДТЕК Запорізької ТЕС.

    Твіт