ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5392

Останні новини

15 Серпня16:00 м. Енергодар: інформаційно-роз`яснювальна робота серед співробітників ДТЕК Запорізької ТЕС
З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, загибелі людей на них, 15 серпня фахівці 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з охорони об’єктів провели інформаційно-роз`яснювальну роботу серед співробітників ДТЕК Запорізької ТЕС.
15 Серпня15:19 м. Енергодар: екскурсія для вихованців літньої школи Малої академії наук
15 серпня до рятувальників 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області завітали вихованці літньої школи Енергодарської Малої академії наук. Гостинно зустрічав та проводив екскурсію для дітей і педагогів заступник начальника 13 ДПРЧ капітан служби цивільного захисту Павло Пилінський.
15 Серпня13:05 Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
16-18 серпня у місті Запоріжжя та місцями на території Запорізької області очікується надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас)
14 Серпня14:15 м. Енергодар: рятувальники завітали до дошкільнят
З метою набуття дітьми навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя, 14 серпня рятувальники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області завітали до дошкільного навчального закладу №12 «Посмішка Пізнайки».
14 Серпня14:06 Рятувальники завітали до освітнього табору «Вогник» з лекцією про небезпеку ВНП
Освітній наметовий табір «Вогник» продовжує свою роботу з дітьми віком від 10 до 16 років поруч з селищем Розумівка Запорізького району. 14 серпня до табору завітали рятувальники, які провели роз’яснювальну лекцію з протимінної безпеки.
14 Серпня12:53 м. Мелітополь: рятувальники провели профілактичний рейд щодо заборони купання у необладнаних місцях
12-13 серпня співробітники Мелітопольського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичні рейди в місцях відпочинку біля водойм щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки на водних об'єктах та заборони купання у необладнаних місцях в період літнього відпочинку.
14 Серпня10:48 Рятувальники і волонтери дбають про безпеку на воді
13 серпня рятувальники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з волонтерами Енергодарського міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців міста щодо дотримання правил безпеки на водних об’єктах та заборони купання у необладнаних місцях у період літнього відпочинку.
13 Серпня13:47 Рятувальники привітали команду «Запорізька Січ» з впевненою перемогою на Всеукраїнських змаганнях "Школа безпеки"
На початку серпня понад 250 учасників зібралися у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, аби позмагатися за звання найкращої команди ВГДР «Школа безпеки»
9 Серпня16:00 Рятувальники провели широкомасштабну роз’яснювальну роботу під час Всеукраїнського фестивалю «З країни в Україну»
Сьогодні на Приморській площі у Бердянську ще більше людей, ніж зазвичай влітку. Адже, 9 серпня Всеукраїнський фестиваль «З країни в Україну» дійшов до Азовського узбережжя і зібрав як жителів цього славного міста так і гостей-відпочивальників. Фахівці ДСНС розгорнули власну локацію, на якій відтворили Містечко рятувальників, у якому і діти і дорослі дізналися ряд цікавих та корисних речей про професію вогнеборця та власну безпеку.
9 Серпня10:04 В ДСНС обговорили питання удосконалення нормативно-правової бази щодо утворення Центрів безпеки громадян в об'єднаних територіальних громадах
8 серпня під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки Голови ДСНС України Олега Мельчуцького відбулася апаратна нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів Служби. У ході наради були обговорені основні питання щодо стану реагування на надзвичайні ситуації у період з 1 червня по 7 серпня, стан виконання державної іпотечної програми забезпечення житлом особового складу, а також питання удосконалення нормативно-правової бази щодо утворення Центрів безпеки громадян в об'єднаних територіальних громадах.
8 Серпня15:42 Лекція про небезпеку ВНП для учасників освітнього табору «Вогник» (ВІДЕО)
Поруч з селищем Розумівка Запорізького району продовжує свою роботу освітній наметовий табір «Вогник». Учасники – діти різного шкільного віку не тільки насолоджуються мальовничими краєвидами, а й з користю проводять літні канікули – відпрацьовують дії під час виникнення різноманітних надзвичайних подій, отримують навички надання долікарської допомоги та туристичні ази. Організатором заходу виступає ГО Школа безпеки «Вогник Запоріжжя».
7 Серпня12:28 Особовий склад Головного управління висловлює щирі співчуття у зв’язку із передчасною смертю підполковника служби ЦЗ Вадима Потапенка
4 серпня передчасно пішов з життя наш співробітник, підполковник служби цивільного захисту Потапенко Вадим Іванович – добра, щира людина, хороший товариш, дбайливий чоловік та батько.
5 Серпня17:48 Запорізька область: рятувальники взяли участь у змаганнях "Кубок незламних"
3 серпня, на базі ДЮСШ -1в місті Мелітополь відбулися змагання "Кубок незламних". У спортивних змаганнях брали участь воїни АТО, правоохоронці та рятувальники з Мелітополя, Запоріжжя та Енергодара.
5 Серпня17:11 Запорізькі рятувальники взяли участь у змаганнях на Кубок України з пожежно-прикладного спорту
В період з 29 липня по 3 серпня 2019 року в м. Тернопіль відбулись змагання на Кубок України з пожежно-прикладного спорту.
5 Серпня16:27 Веселівський район: до рятувальників з робочим візитом завітали поляки
У рамках міжнародної співпраці з республікой Польша, у період з 02 по 03 серпня до Веселівської селищної територіальної громади прибув з візитом мер з гміни м.Котунь пан Гжегош Гурал та командир добровільної пожежної охорони пан Артур Скверчиньський.
3 Серпня13:10 Попередження про небезпечні метеорологічні явища II рівня небезпечності та надзвичайну пожежну небезпеку
04 серпня очікуються складні погодні умови: значні, місцями сильні дощі, грози, місцями град, посилення вітру, у тому числі шквали до 15-20 м/с, місцями до 25 м/с. (ІI рівень небезпечності помаранчевий). 04 серпня у південно-східних районах області зберігатиметься надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас).
2 Серпня15:16 м. Пологи: рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення
2 серпня рятувальники провели профілактичний рейд серед мешканців міста Пологи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій під час літнього відпочинку.
2 Серпня14:56 м. Енергодар: рятувальники провели профілактичний рейд серед населення
2 серпня рятувальники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з волонтером міського соціального центру провели профілактичний рейд серед мешканців міста Енергодар щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій під час літнього відпочинку.
2 Серпня14:47 Про ускладнення погодних умов на території Запорізької області
У зв'язку з переміщенням по території Запорізької області активного південного циклону, 04 серпня очікуються складні погодні умови: значні, місцями сильні дощі, грози, місцями град, посилення вітру, у тому числі шквали до 15-20 м/с, місцями до 25 м/с.
1 Серпня14:57 З початку року підрозділи ГУ ДСНС України у Запорізькій області здійснили реагування на 5747 надзвичайних подій
1 серпня в Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області відбулась міжвідомча прес-конференція на тему: «Актуальні питання пожежної, техногенної безпеки під час оздоровчого сезону-2019». Розпочали з підведення підсумків оперативної діяльності підрозділів облДСНС за липень 2019 року.
1 Серпня14:49 Про вплив високої температури навколишнього середовища на організм людини
Триває літо – найспекотніша пора року. Тому під час міжвідомчої прес-конференції учасники не оминули питання перегрівання та сонячних опіків.
1 Серпня14:46 Рятувальники та освітяни опікуються створенням безпечних умов для дітей напередодні нового навчального року
У закладах освіти тривають літні канікули, але рівно через місяць пролунає шкільний дзвоник, який сповістить про початок нового 2019/2020 навчального року та запросить здобувачів освіти до навчальних класів і аудиторій. Тому перед органами управління освіти і керівниками закладів освіти стоїть задача вчасно підготувати заклади освіти до навчального року, створити безпечні умови для учасників освітнього процесу в рамках стандартів нової української школи.
1 Серпня14:28 Учасники міжвідомчої прес-конференції розповіли про шкідливий вплив незаконного випалювання стерні на довкілля та організм людини
Як повідомив начальник відділу по роботі зі стратегічними вибухонебезпечними об’єктами ГУ ДСНС України у Запорізькій області полковник служби цивільного захисту Дмитро Жолобов, на територіях сільськогосподарського призначення з початку року вже виникло 6 пожеж, згоріло 38,5 га пшениці (в 2018 році за цей період також 6 пожеж на площі 120,7 га).
1 Серпня14:06 Рятувальник Дмитро Колесник став свідком ДТП, надав кваліфіковану допомогу, попередивши можливі страшні наслідки
30 липня приблизно о 15:30 начальник ДПРЧ-7 по охороні Хортицького району майор служби цивільного захисту Дмитро Колесник став свідком ДТП. Перед мостом Преображенського на о. Хортиця зіткнулися автомобіль «Таврія» та мікроавтобус «Volkswagen». Як справжній рятувальник ДСНС, Дмитро Колесник не зміг проїхати повз. Зупинився, викликав екстрені служби, до їх прибуття організував людей та особисто допомагав постраждалому водію.
1 Серпня13:31 Статистику, причини та профілактичні заходи щодо недопущення пожеж в екосистемах обговорили учасники міжвідомчої прес-конференції
До природних екосистем Запорізької області входить лісовий фонд загальною площею 122 000 га, приблизно 15 000 га - це природно-заповідна зона. Основною причиною виникнення тут пожеж є необережне поводження з вогнем. За 7 місяців поточного року в природних екосистемах області сталося 2 150 пожеж. На територіях лісових господарств зареєстровано 20 пожеж, якими знищено 36,7 га лісів.

    Твіт