ГоловнаПро ГУ ДСНССтруктураСтруктура апарату ГУ ДСНС України у Запорізькій областіОперативно координаційний центр
 Версія для друку

Постійний збір та обробка оперативної інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, пожеж та подій, оцінка оперативної обстановки на території регіону та своєчасне реагування на її зміни.

Контроль за готовністю всіх підпорядкованих підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту до дій за призначенням, організацією несення служби особовим складом, дотримання внутрішнього порядку.

Організація оперативного реагування органів управління, сил і засобів ДСНС, а також взаємодія з іншими службами та організаціями підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з метою запобігання загибелі людей та зменшення матеріальних втрат, локалізації та ліквідації небезпечних проявів надзвичайних ситуацій, пожеж, подій та їх окремих наслідків.

Оповіщення та збір особового складу структурних та територіальних підрозділів ГУ ДСНС України у Запорізькій області за сигналами оповіщення.

Начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Сичов Олександр Вікторович

Телефон: (061) 787-94-77

Заступник начальника оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Запорізькій області (з питань оперативного реагування)

Федосов Олексій Володимирович

Телефон: (061) 787-94-77  

Заступник начальника оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Майба Андрій Генадійович

Телефон: (061) 787-94-77  

    Твіт