ГоловнаБізнесуЛіцензування
 Версія для друку

Ліцензування

Законодавчі та інші нормативно-правові акти

 1. Закон України "Про ліцензування видів господарської діяльності";
 2. Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності";
 3. Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців";
 4. Закон України "Про доступ до публічної інформації";
 5. Постанова Кабінету Міністрів України від 5.08. 2015 № 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України";
 6. Постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року № 852 "Деякі питання ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення". (додаток: Ліцензійні умови);
 7. Наказ МВС України від 30.03.2015 № 349 "Про затвердження правил з пожежного спостерігання". (додатки: "Правила з пожежного спостерігання", додатки до Правил).
 

Порядок ліцензування (довідкова інформація)

 1. Ліцензування господарської діяльностіз надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;
 2. Внесення плати за видачу ліцензії;
 3. Перелік послуг і робіт протипожежного призначення, що підлягають ліцензуванню;
 4. Заява про одержання ліцензії;
 5. Відомості про дотримання технологічних вимог щодо наявності матеріально-технінчної бази, необхідної для провадження заявленого виду господарської діяльності;
 6. Відомості про наявність мінімальної кількості працівників (керівників та виконавців) за окремими посадами;
 7. Опис документів.

Технічний адміністратор ЄДР

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 31.05.2016 № 1565/5 "Питання адміністрування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" з 01 липня 2016 року технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - Реєстр) визначено державне підприємство "Національні інформаційні системи" (далі - ДП "НАІС").

З огляду на вищевикладене, державне підприємство "Інформаційно-ресурсний центр" (далі - ДП "ІРЦ", Підприємство) повідомляє про припинення дії укладених із Підприємством договорів щодо доступу до Реєстру.

Інформацію щодо умов та порядку укладення з ДП "НАІС" договорів з організації доступу до Реєстру буде розміщено на офіційному веб-сайті ДП "НАІС" http://www.nais.gov.ua/.

У той же час, звертаємо увагу, що у перехідний період, до моменту укладення з ДП "НАІС" нових договорів щодо організації доступу до Реєстру, ДП "ІРЦ" буде забезпечено безперервний доступ користувачів до вказаного Реєстру.

 

    Твіт