ГоловнаНаказ17 Серпня, 2018р.
 Версія для друку

До уваги суб’єктів господарювання

Опубліковано: 17.08.2018, 16:05

 

Щодо поширення вимог Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" на заходи державного ринкового нагляду

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області повідомляє, що відповідно до листа Міністерства економіки і розвитку України від 21.03.2017 № 3633-06/9130-03 Закон України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» на заходи державного ринкового нагляду не поширюється. Це означає, що мораторій на проведення планових перевірок органами державного ринкового нагляду не розповсюджується.

Одночасно роз’яснюємо, що відповідно до листа Мінекономрозвитку України №  3632-06/8587-03 від 25.03.2017 року, Закон України «Про основні засади здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» на заходи державного  ринкового нагляду в частині планування не розповсюджуються. Відповідно до ст. 20 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» (далі – Закон), ринковий нагляд здійснюється відповідно до секторальних планів ринкового нагляду, які щорічно затверджуються органами ринкового нагляду відповідно до сфер їх відповідальності.

Також повідомляємо, що відповідно до ст. 23 Закону, в якій визначено порядок проведення перевірок характеристик продукції, законодавцем не передбачено попередження суб’єктів господарювання, у яких буде здійснюватися захід ринкового нагляду.

Відповідно до ст. 7 Закону суб'єкти господарювання під час здійснення ринкового нагляду та контролю продукції мають право одержувати від посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд, копії посвідчень (направлень) на проведення перевірок та не допускати їх до проведення перевірок, якщо вони не надали копії таких документів.


   
Наказ
17 Серпня16:32 Звертайтесь за захистом порушеного права на безпечність продукції
17 Серпня16:05 До уваги суб’єктів господарювання
17 Серпня14:33 Державний ринковий нагляд
Наказ