ГоловнаАнонси28 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Засідання присвячене обговоренню проблемних питань з дерегуляції підприємницької діяльності

Опубліковано: 28.11.2019, 09:53

03 грудня 2019 року на базі консультаційного центру Головного управління ДСНС України у Запорізькій області відбудеться засідання «круглого столу» з обговорення проблемних питань з дерегуляції підприємницької діяльності. Під час якої будуть розглянуті наступні питання:

 

 1. Про надання можливості суб’єкту господарювання подавати декларацію в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

     Доповідач головний інспектор відділу пожежної безпеки управління із запобігання надзвичайним ситуаціям  ГУ ДСНС України у Запорізькій області майор служби цивільного захисту Мельник С.В.

 1. Про забезпечення пожежної безпеки в будинках підвищеної поверховості.

Доповідач провідний інспектор відділу відділ нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування ГУ ДСНС України у Запорізькій області капітан служби цивільного захисту Петунін Д.В.

 1. Про результати виконання Доручення Прем’єр-міністра України від 17.08.2019р. № 27938/0/1-19, «Про організацію та здійснення у серпні - грудні 2019 року позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях відпочинку людей, передусім у готелях та закладах відпочинку і оздоровлення».

Доповідач     головний інспектор відділу пожежної безпеки управління із запобігання надзвичайним ситуаціям  ГУ ДСНС України у Запорізькій області майор служби цивільного захисту Мельник С.В.

 1. Зміни законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Доповідач начальник відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Шендрик С.В.

 1. Державний ринковий нагляд у сфері піротехнічних виробів.

Доповідач начальник відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Шендрик С.В.

 1. Обговорення проблемних питань з дерегуляції підприємницької діяльності.

 

Запрошені організації:

 1. Запорізька обласна федерація роботодавців Запорізького обласного союзу промисловців та підприємців (роботодавців) «Потенціал» Запорізької
 2. Обласна рада професійних спілок
 3. Департамент соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації.
 4. Запорізька торгівельно-промислова палата
 5. Державна регуляторна служба Запорізької області

 


   
Анонси
9 Вересня10:00 На території ПАТ «Запоріжкокс» відбудуться тактико-спеціальні навчання спільно із запорізькими рятувальниками та співробітниками ПАТ «Запоріжсталь»
12 Вересня11:30 У Запоріжжі відбудеться відкриття художньої виставки у рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Вересня11:00 У Запоріжжі відбудеться урочистий мітинг на честь відкриття меморіальної дошки колишньому начальнику Управління пожежної охорони УВС Запорізького облвиконкому Миколі Корищенку
16 Вересня10:00 У Запоріжжі відбудуться урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці створення оперативно-рятувальної служби України
18 Вересня12:00 У Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбудеться інтерактивний дитячий захід «Коло друзів» за участі рятувальників
15 Листопада10:00 У ГУ ДСНС України у Запорізькій області відбудеться міжвідомча прес-конференція на тему «Актуальні питання пожежної, техногенної безпеки та можливі ризики виникнення надзвичайних подій техногенного та природного характеру у осінньо-зимовий період»
8 Грудня10:00 У Запорізькій обласній раді відбудеться круглий стіл на тему «Психосоціальна підтримка та психічне здоров’я в умовах надзвичайної ситуації»
9 Грудня11:00 У Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні відбудеться урок безпеки для дітлахів
26 Грудня11:00 У Запоріжжі відбудеться прес-тур у рамках акції «Зустрінемо Новий рік безпечно!»
6 Січня13:00 6 січня з 12.00 до 13.00 у Запоріжжі буде відкрито мобільний цілодобовий пункт обігріву ГУ ДСНС України у Запорізькій області
17 Січня11:00 У ГУ ДСНС України у Запорізькій області відбудеться міжвідомча прес-конференція на тему «Актуальні питання пожежної, техногенної безпеки та можливі ризики виникнення надзвичайних подій у зимовий період»
10 Лютого10:00 У Запорізькій облдержадміністрації відбудеться збір керівного складу цивільного захисту області з метою підбиття підсумків роботи органів управління у 2016
1 Березня09:00 Запорізькі рятувальники здадуть кров для воїнів АТО у рамках флешмобу #22blood_donors
4 Квітня10:00 У Запоріжжі відбудеться семінар на тему «Розбудова ефективної системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області на прикладі створення підрозділів місцевої пожежної охорони
5 Квітня11:00 5 квітня з 11:00 до 12:00 у ГУ ДСНС України в Запорізькій області відбудеться прес-конференція
Анонси