Відділ державного нагляду (контролю) за особливо важливими об’єктами та застосування санкцій

Основні завдання відділу державного нагляду (контролю) за особливо важливими об’єктами та застосування санкцій

 

Участь у забезпеченні в межах повноважень реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки, техногенної безпеки та цивільного захисту.

Здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства органами влади, місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання та аварійно-рятувальними службами.

Внесення пропозицій начальнику управління щодо забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, діяльності аварійно-рятувальних служб.

Проведення аналізу та контролю застосування санкцій співробітниками Головного управління та підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС України у Запорізькій області під час здійснення ними контролю за додержанням і виконанням вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, іншими суб'єктами господарювання, а також громадянами України, іноземцями та особами без громадянства.

Здійснення обліку пожеж та їх наслідків. Здійснення обліку надзвичайних ситуацій.

 

 Заступник начальника управління - начальник  відділу

 ЖОЛОБОВ Дмитро Валерійович

 Телефон: (061) 787-94 -74