Відділ зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю

Завдання відділ:

Відділ надає офіційну інформацію про діяльність ГУ ДСНС України у Запорізькій області і взаємодіє із вітчизняними та зарубіжними ЗМІ, державними і громадськими організаціями, комерційними організаціями, творчими спілками, трудовими колективами і населенням, через відповідні структурні підрозділи взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.

Здійснення єдиної інформаційної політики, координація роботи структурних підрозділів ГУ ДСНС України у Запорізькій області з питань забезпечення пожежної, техногенної безпеки та безпечної життєдіяльності населення, а також підтримки зв'язків із громадськістю.

Оперативне інформування мешканців регіону та населення держави про пожежі й інші надзвичайні події, що сталися в регіоні, а також в Україні та за її межами. Реагування щодо надання відповідної інформації на інформаційні запити населення.

Формування суспільної громадської думки в напрямку зміцнення законності, дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів, підвищення рівня інформованості населення з питань безпечної життєдіяльності.

Забезпечення інформаційного наповнення та оновлення веб-сайту ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Вивчення, узагальнення, поширення вітчизняного і закордонного досвіду проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи відповідного напрямку.

Організація розроблення, виготовлення і поширення видавничо-друкарської, сувенірної, іграшкової продукції, що популяризують службу та мають профілактичну спрямованість на попередження надзвичайних ситуацій різного виду.

Начальник Відділу зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю:

полковник служби цивільного захисту

Баришева Юлія Володимирівна

тел. (061) 787-94-07

тел. (061) 787-94-83