У Запорізькій області на базі ліцею відкрився дванадцятий Клас безпеки

clock
01.05.2024 14:22

1 травня співробітники ДСНС спільно із представниками Кушугумської селищної ради, керівництвом відділу освіти, культури, молоді та спорту, представниками Національної поліції та місцевої пожежної охорони завітали на відкриття дванадцятого Класу безпеки на базі Кушугумського ліцею Запорізького району. Його створено в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, отримання знань щодо правил пожежної, протимінної безпеки та цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Оновлений клас відповідає усім методичним рекомендаціям. У ньому є все для того, аби формувати в учасників освітнього процесу фундамент необхідних знань з питань безпеки. Простір облаштований макетами та навчальною продукцією, розробленою ДСНС спільно з UNICEF Ukraine. Тут діти різних вікових груп зможуть і в теорії, і на практиці навчатися основам БЖД.
 
«Клас безпеки» розділений на кілька навчальних зон: зона домедичної допомоги, де діти зможуть опанувати навички, ознайомитися із засобами індивідуального захисту, правилами накладання пов’язок тощо; зона протимінної безпеки, де дітей будуть навчати правилам поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів; зона безпеки життєдіяльності, де учні ліцею вивчатимуть правила безпечної поведінки у побуті і довкіллі; зона пожежної безпеки; зона психологічного розвантаження, де кризові психологи надаватимуть різноманітні поради, завдяки яким учні зможуть знайти спокій та зосередитися. 

Після урочистого відкриття пройшов перший урок безпеки в новоствореному класі для дітей. Фахівці ДСНС розповіли про аспекти протимінної безпеки та дії у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів. Також дітям нагадали основні правила безпечного поводження з вогнем та провели навчальні вікторини, аби в ігровій формі закріпити отриманні знання щодо правил протимінної безпеки. 

Завершився захід динамічною руханкою і яскравими фотографіями на пам’ять.

img-1343-result.JPG

img-1347-result.JPG

img-1349-result.JPG

img-1350-result.JPG

img-1355-result.JPG

img-1359-result.JPG

img-1404-result.JPG

img-1409-result.JPG

img-1439-result.JPG

Схожі матеріали