Контраст
Шрифт

У Головному управлінні відбувся семінар-нарада з інспекторським складом щодо розслідування пожеж

clock
29.09.2023 14:35

29 вересня на базі ГУ ДСНС України у Запорізькій області відбувся семінар-нарада з інспекторським складом і співробітниками дослідно-випробувальної лабораторії ДСНС області. Координував захід начальник відділу розслідування пожеж та аналізу ризиків надзвичайних ситуацій управління аналітичної та санкційної діяльності Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України Роман Цирень.

В обговоренні актуальних питань у напрямку дослідження пожеж в умовах воєнного стану взяли участь фахівці Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України, Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту, керівництво Запорізького районного управління ГУ Національної поліції області, Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. 

Відкриваючи семінар-нараду у вступному слові т.в.о заступника начальника Головного управління із запобігання НС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Андрій Рева, наголосив, що удосконалення роботи у напрямку дослідження пожеж, своєчасне усунення недоліків, взаємодія із правоохоронними органами та фокус уваги, спрямований на розв’язання проблемних питань у службовій діяльності – запорука не тільки ефективної роботи у напрямку, а і захисту від пожеж у майбутньому. 

Особливої уваги проблематика дослідження пожеж набуває під час воєнного стану, коли їхньою причиною стають ворожі обстріли з боку країни-окупанта. 

Науковий співробітник відділу досліджень, статистики пожеж та надзвичайних ситуацій науково-дослідного центру протипожежного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту Дмитро Середа наголосив на правових підставах залучення фахівців ДСНС як спеціалістів до участі у кримінальному провадженні у справах по пожежам. 

Учасники обговорили облік, оформлення та специфіку дослідження пожеж в умовах воєнного стану. Крім того, акцентували увагу на ризики, пов’язані з мінною небезпекою, оскільки важливо зважати на специфіку роботу в середовищі, де існує вибухонебезпечна загроза, особливо на місцях виникнення пожеж, спричинених військовою агресією. 

За результатами обговорення доповідей визначено ряд завдань, які потребують доопрацювання у напрямку дослідження пожеж. 

p1135623-result.jpg

p1135629-result.jpg

p1135634-result.jpg

p1135649-result.jpg

p1135656-result.jpg

p1135659-result.jpg

p1135671-result.jpg

p1135703-result.jpg

p1135717-result.jpg

Схожі матеріали