Рятувальники привітали чарівну половину обласного управління МНС

clock
07.03.2012 12:16

Березень – це час, коли зима потрохи здає свої, ще вчора ніби непорушні, позиції, пригріває сонце, прокидається природа, милуючи око першими весняними квітами. Саме на початку весни святкують Міжнародний жіночій день, день коли всі чоловіки особливим чином виявляють свою любов, турботу та увагу до коханих, матерів, сестер, бабусь, колег.

Так, 7 березня, напередодні свята весни, чоловіки Головного управління МНС України в Запорізькій області концертною програмою, у якій взяли участь творчі колективи БК «ЗАЗ» та приємними подарунками поздоровили своїх колег, представниць прекрасної статі. З привітальним словом до жінок звернувся начальник територіального управління МНС генерал-майор служби цивільного захисту Олексій Лепський. «Бажаю, щоб посмішка весняного сонця подарувала вам міцне здоров’я, красу та чарівність, а родинне тепло та затишок завжди допомагали у праці. Нехай доля постійно буде до вас доброю і всюди вас супроводжують лише радість, вдача, розуміння і любов рідних та близьких», – побажав Олексій Миколайович.

У ході свята Почесною відзнакою МНС України нагородили єдину в Запорізькій області жінку-начальника пожежної частини Наталю Баштову. Грамоту МНС України вручили Любові Бондаренко. Грамотою Запорізької ОДА були нагороджені Наталя Козенко, Любов Сидоренко та Галина Логінова. Грамоту Запорізької обласної ради отримали Ірина Соляник та Лариса Кузнецова.

Крім того, подяку Запорізької обласної ради оголосили колективу відділу економіки і фінансів Головного управління та Тетяні Любовій. Грамотою Запорізької обласної ради було нагороджено Оксану Романенко. А медаллю «За вагомий внесок в розвиток міста Запоріжжя» нагородили Аллу Савіну. Почесною грамотою виконавчого комітету Запорізької міської ради нагородили Оксану Білу. Почесну грамоту виконавчого комітету Запорізької міської ради отримала Зоя Філінова.

Спеціальне звання старшина служби цивільного захисту отримала Віта Хілай. Також Грамотою Головного управління були нагороджені Тетяна Гергель та Вероніка Супруненко.

Не дивлячись на складність та відповідальність своєї професії, у цей день «жінки-рятувальниці» відчули себе слабкими та вразливими, на їхню адресу пролунало безліч привітань та побажань. Незліченна кількість усмішок у залі ознаменувала справжній початок весни.

Схожі матеріали