90 років сміливості та самовідданості

clock
06.03.2012 10:27

5 березня виповнилося 90 років підполковнику внутрішньої служби у відставці Великоівану Володимиру Трохимовичу, колишньому оперативному черговому, заступнику начальника штабу пожежогасіння УПО УВС Запорізького облвиконкому, який більш ніж 30 років свого життя віддав службі в державній пожежній охороні. За цей час Володимир Трохимович залишив по собі багато учнів, яких навчив всьому, що знає і вміє сам.

Привітати ювіляра прийшли його учні: Голова Запорізької обласної ради ветеранів війни та МНС України, підполковнику внутрішньої служби у відставці Василь Карпович Гончаренко та член президії ветеранської організації полковник внутрішньої служби у відставці Анатолій Іванович Романченко, які вітаючи Володимира Трохимовича від імені всіх ветеранів гарнізону зазначили його особистий вклад в становлення системи пожежогасіння Запорізької області та побажали йому відзначити 100-річний ювілей, жити у злагоді та мирі, завжди мати відмінне здоров’я і пам’ятати славні роки служби пожежній охороні.

Сам ювіляр, не дивлячись на поважний вік, зустрів гостей з радістю та бадьорим запалом в очах. «Від усієї душі дякую вам, за те, що ви нас, ветеранів, не забуваєте. Роки беруть своє, але я тримаюсь та із задоволенням сприймаю прекрасні моменти життя, які продовжують мені життя», – сказав Володимир Трохимович.

Як зазначив заступник начальника відділу по роботі з персоналом ГУ МНС України в Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Микола Головань, багато років пропрацював Володимир Трохимович у пожежній охороні. Крім цього, він є учасником Великої Вітчизняної війни, ще підлітком він надавав допомогу нашому народу та особисто брав участь у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками. Від імені керівництва Головного територіального управління та його учнів, які з гідністю несуть службу, всі присутні висловили щирі слова подяки ювіляру за значний внесок у справу захисту населення і територій від пожеж та побажали йому міцного здоров’я і ще багато щасливих років життя.

Схожі матеріали